Haber 7

Kadın öğretmene öğrencisinden düşük not dayağı

Denizli'nin Çivril ilçesinde, edebiyat öğretmeni D.Ç., ders notu konusunda sınıfta tartıştığı öğrencisi 15 yaşındaki M.G. tarafından darp edildi.
GİRİŞ 13.01.2018 12:46 GÜNCEL
Metin Boyutu
Kadın öğretmene öğrencisinden düşük not dayağı

Çivril'deki Beycesultan Teknik ve Anadolu Endüstri Meslek Lisesi edebiyat öğretmeni D.Ç., dün sınıfta öğrencilerin karne notlarını okudu. Kendisine verilen notu düşük bulan 9'uncu sınıf öğrencisi M.G., öğretmeni D.Ç. ile sınıfta tartışmaya başladı.

İddiaya göre, tartışmanın büyümesi üzerine öğrenci M.G., kadın öğretmenin bacak ve karın bölgesine tekme attı. Sınıftaki diğer öğrenciler araya girerek M.G.'yi dışarı çıkardı. Öğrencilerinin önünde dövüldüğü belirtilen D.Ç., önce okul yöneticilerine durumu bildirdi, ardında da Çivril Devlet Hastanesi'ne giderek darp raporu aldı.

Polis merkezine giden öğretmen, öğrencisi hakkında şikayetçi oldu. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında öğrenci M.G.'nin ifadesinin alınıp, serbest bırakıldığı öğrenildi.
 

Yorumlar

98
 • mustafa

  9 ay önce Şikayet Et Öğretmenler en ezilen memurlardır. Öğrenciye vuramaz hakaret edemez siniftan atamaz. Ama öğrenci her şeyi yapabilir ne yazik ki...
 • dogrucu

  9 ay önce Şikayet Et böyle öğrenci mi olur. okuldan atılmalı
 • öğretmen

  9 ay önce Şikayet Et dönem boyunca sorumsuzca it gibi gezdi.şimdi karne zamanı geldi. aldığı notları beğenmiyor.
 • kadir

  9 ay önce Şikayet Et Öğretmen dövse açığa alınır Öğrenci dövse hiç bişey olmuyor öğrenciye. Buda öğrenciyi kral yapıyor. Tut tuta bilirsen... Aşırı şımarak bir nesil geliyor hazır ol Türkiye ☪ (Tayyip Erdoğan bu olaya bi dur demeli )
 • murat

  9 ay önce Şikayet Et üniversite sınavına 3 milyon kişi giriyorsa 300000 bin kişi alıyorlar. böyle bir durum varken 12 yıllık eğitim niyeeeeeeee
  Toplam beğeni
  • Halil İldeniz

   9 ay önce Şikayet Et Anlamadığın için bu soruyu soruyorsun?
  • adnan

   9 ay önce Şikayet Et Konuyla ne alaka ya bu yorumun
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.