Haber 7

Prof. Ercan canlı yayında insanları aşağıladı

Prof. Dr. Ahmet Ercan, yoksulların kime oy vereceğini bilmediğini, şehit olma gazıyla savaşlarda öldüklerini söyledi.
GİRİŞ 13.01.2018 12:58 GÜNCEL
Metin Boyutu

Prof. Dr. Ahmet Ercan, Habertürk canlı yayınında Oylum Talu'nun canlı yayın konuğu oldu. Prof. Ercan, programda çok tartışılacak açıklamalara imza attı.

Depremlerin etkilerinin konuşulduğu programda Ahmet Ercan, yoksul insanların kime oy vereceğini bilmediğini, savaşlarda da bu insanların ya açlıktan ya da şehit olma gazıyla öldüğünü söyledi.

"DEPREMDE İLK ÖLECEK İNSANLAR..."

Prof. Ercan, "Bakın, yoksulluk ve geçim sıkıntısı varsa eğer, sen depremde ölecek ilk insanlardansın.

"YOKSUL KİME OY VERECEĞİNİ BİLMEZ"

Yoksul bir insan, geçim sıkıntısı olduğu için eğitimi yoktur. Kime oy vereceğini bilmez yoksul insan. Hayat görüşü, yaşam görüşü oldukça dardır. Savaşta bunlar ölürler. Ya açlıktan ölürler bu insanlar.

"ŞEHİT OLACAKSIN GAZIYLA..."

Ya savaşta şehit olacaksın gazıyla ölürler. İnsanları izliyoruz burada; PKK'ya karşı savata hiçbir zengin çocuğu var mı? Hep yoksullar ölür." diye konuştu.

Yorumlar

27
 • Şenol

  10 ay önce Şikayet Et Ölmekten korkmuyorlar, dünyaya bir daha gelseler yine şehit olabilmeyi istiyorlar. Yoksulluk veya zenginlikse imtihanımız. Kimisi layıkıyla şükreder kimi insan müsvetteleri de nankörlük eder.
 • YKC

  10 ay önce Şikayet Et Prof olmuş ama adam olamamış..!
  Toplam beğeni
 • çaldıran

  10 ay önce Şikayet Et sen ve senin gibi prf. müsfetteleri , siz ne bileceksiniz şehitliği, sizin gaz dan anladığınız yeyip içip midenizde biriken gaz. sen oy verdiğin yeri bildin de uzaya mı çıkardınız ülkenizi. bunca zaman yoksul insanlara tepeden bakıp, ağzının yağını ekmekle silen siz değilmisiniz.
  Toplam beğeni
 • vatandaş

  10 ay önce Şikayet Et Şehitlik makamını bilmezsin sonra penguen tipiyle soytarılık peşinde koşarsın. lan bi defolun artık.
  Toplam beğeni
 • realist

  10 ay önce Şikayet Et dikkatli dinleyin.adam doğru söylüyor.olan hep garibana olmuyormu sizce?haberin başlığına bakıp sallıyorsunuz.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.