Haber 7

Yalçın Topçu: Altın bir sayfa açtılar!

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Milli Mutabakat” olarak anılmaya başlayan seçim ittifakı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
GİRİŞ 13.01.2018 13:28 GÜNCEL
Metin Boyutu
Yalçın Topçu: Altın bir sayfa açtılar!

Yerli Düşünce Derneği Onursal Başkanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Yerli düşünce Derneği’nde yüksek lisans öğrencilerini ağırladığı toplantıda Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli’nin 2019’daki cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vereceğini açıklamasının ardından kamuoyunda “Milli Mutabakat” olarak anılmaya başlayan seçim ittifakı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Bu birlikteliği “yerli ve milli ittifakın, bin yıllık terkibin siyasette ete kemiğe bürünmüş hali” olarak özetleyen Topçu şöyle devam etti:

“Bu adım ecdadın ruhuna hürmet ve evladın geleceği için atılmıştır. Bu kutlu birlikteliğin mimarları şanlı tarihimizde altın bir sayfa açmışlardır.”

“TÜRK-İSLAM MEDENİYETİNİN YENİDEN İHYASININ KAPISI AÇILMIŞTIR”

 “Her türlü tahrik ve tacizlere aldırmadan, vatan ve millet sevdasını kerteriz alarak bu yolu açan Sayın Cumhurbaşkanımız ile Sayın Devlet Bahçeli’ye bu millet şükran borçludur. Bir kez daha şer güçlerin ve işbirlikçilerin oyunları bozulmuş, hesapları boşa çıkmıştır. Fitne değil rahmet kazanmıştır. Türkiye kazanmıştır. Medeniyet coğrafyamız kazanmıştır. Hürriyete ve büyümeye yürüyen, mazlumları sahiplenip hakkı tutarak yücelen Yeni Türkiye’nin; dolayısıyla.”

“MİLLİYETÇİ MUHAFAZAKAR TABANDA BAYRAM COŞKUSU OLMUŞTUR”

“Bu birliktelik vatandaş tarafından sarsmaktan öte ‘deprem etkisi oluşturacak’ şekilde görülmüştür. Bu birliktelikle başaracağız ‘ülkeyi güvenli, özgür, refah seviyesi yüksek, salt adaletin hakim olduğu, merhamet ve nizam medeniyetinin çocuklarının tarih sahnesindeki yerini almasını sağlayacak hale getireceğiz’ deniliyor. Milliyetçi muhafazakar tabanda bayram coşkusu olmuştur. Biz vatandaş olarak memnunuz. Derebeylik ve sömürge medeniyetinin temsilcileri rahatsızdır.”

Yorumlar

16
 • Kahraman Ali

  9 ay önce Şikayet Et Başkanım sizi özledik .Çorum’a bekliyoruz.Reise selam dualarımızdasınız.
  Toplam beğeni
 • ..‌‌..مللت

  9 ay önce Şikayet Et Çekemeyenler çatlıyor..
  Toplam beğeni
 • antiterör

  9 ay önce Şikayet Et yüce rabbim birliğimizi daim eylesin, muvavvak eylesin inşallah.
  Toplam beğeni
 • Hayati Göçer

  9 ay önce Şikayet Et Yaşa be başkan inşallah seni tekrar siyasetin içinde görürüz.
  Toplam beğeni
 • Yiğido 58

  9 ay önce Şikayet Et Değerli Başkan; Sizin her yorumunuz konuşmanız duruşunuz bize rahmetli hemşehrimiz Muhsin Beyi Hatırlatıyor.Sivasa gelin lütfen.Allah sizi korusun.Ok gibi dosdoğrusunuz keşke siyaseti bırakmasaydınız.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.