Haber 7

Kemal Kılıçdaroğlu'na anladığı dilden cevap!

AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Niğde'de partisinin 6. Olağan İl Kongresi'nde konuştu.
GİRİŞ 13.01.2018 14:41 GÜNCEL
Metin Boyutu

AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, partisinin Niğde 6. il kongresine katıldı. 

Başbakan Yıldırım özetle şöyle konuştu:

AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Yıldırım: "Türkiye, milli mutabakatla, ittifakla gücünü birleştirmeye, büyümeye devam edecektir. Başkalarının yıkıcı ve eleştiri dolu eylemleri, bizi asla yolumuzdan çevirmeyecek.

KILIÇDAROĞLU'NA EGE ADALARI CEVABI

Yıldırım: (CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu) Bugün konuşmasında diyor ki 'Benim efendim sözüm var, adaları geri alacağım.' 'Adalar bizim mi, Yunanistan'ın mı?' diye soru soruyor. Sen o soruyu bize soracağına git de zamanında bu adaları teslim edenlere sor. Bu adalar ne zaman teslim edildi oraya? Onun hesabını, git de bu adaları onlara teslim edenlere sor. Ağzımı açtırma bak, konuştum mu altından kalkamazsın.

Türkiye'nin güney sınırlarından ülkemize, insanımıza yapılan saldırıların, tacizlerin elbette karşılıksız kalmayacağını cümle alem bilmelidir. Bu ülkeye içeriden ve dışarıdan terör marifetiyle zarar vermek isteyenler, misliyle karşılığını alacaktır.

Yıldırım: Patatesin merkezi Niğde. Bunu biliyoruz. 2018'de yapacağımız destekleri, 2017'nin tam iki katına çıkaracağız. Hiç merak etmeyin, patatesiniz yerde, depoda kalmaz. Geçen sene 2 milyon lira destek vardı, bu sene 4 milyon olacak." dedi.

 

Yorumlar

2
 • MURAT

  10 ay önce Şikayet Et keçi adası lozanda türkiyeye verildi. yunan bakan ne dedi gücünüz yetiyorsa gelin alın. bu nedemek ben gasp ettim diyor.niye hedef saptırıyoruz? bal gibi işgal edilmiş ada..
 • sahin

  10 ay önce Şikayet Et sagir sultan biliyor chp adalari lozanda teslimetti lozandaki antlasmayi sokaktaki cocuk bile imzalasa yeni bir devlet kurabilirdi chp devam etseydi tc diye bir devletten soz edemezdik basin medya bu kadar genis olsaydi millet lozani yemezdi yalan vaadlerle ulke kuruldu inat edenin kellesi gitti uyan osmanli torunlari sedade gelin
  Toplam beğeni
 • Alperen

  10 ay önce Şikayet Et Havaalani istiyoruz. Hizli tren istiyoruz.fabrika istiyoruz .simdiden tesekkur ederiz.
  Toplam beğeni
 • pusula

  10 ay önce Şikayet Et agzımı açtırma ne demek? gelin bir programda tartışalım diyor kılıçdaroglu , hiçbiriniz gitmiyorsunuz. biriniz gidip açsanız ya agzınızı...
  Toplam beğeni
  • murat

   10 ay önce Şikayet Et kılıçdaroğlu muhatap alınacak biri midir ki gidip onunla tartışma ortamı oluştursunlar.Düşmana gerek yok chp gibi bir zihniyet varken
   Toplam beğeni
 • ahmet

  10 ay önce Şikayet Et helal olsun basbakanim
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.