Haber 7

Kız arkadaşına sürpriz yapmak isterken ölüyordu

Aydın'ın Nazilli ilçesinde yaşayan Mehmet C. (21), 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi sürpriz yapmak için kız arkadaşının ailesiyle yaşadığı 2'nci kattaki apartman dairesine, boru ve pencere korkuluklarına tutunarak, yanındaki balon ve çiçekle tırmandı.
GİRİŞ 13.02.2018 17:02 GÜNCEL
Metin Boyutu

Tam kız arkadaşının penceresine ulaşmışken dengesini yitiren Mehmet C., önce 1'inci kattaki tenteye düştü, ardından da balkona savrularak hafif yaralandı.

Olay, dün saat 21.30 sıralarında, Yeni Sanayi Mahallesi'nde meydana geldi. 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi sevgilisine sürpriz yapmak isteyen Mehmet C., hazırladığı balon ve çiçekle, 6 katlı apartmanın 2'nci katında ailesiyle yaşayan kız arkadaşının evine, binanın dışındaki pencere korkulukları ve borulara tutunarak tırmandı. Tam kız arkadaşının penceresine ulaşmışken dengesini yitiren Mehmet C., bir alt katın balkon tentesine düştü. Mehmet C., ardından 1'inci katın balkonuna savruldu. Şans eseri sokak zeminine düşmeyen, tentenin de hızını azalttığı Mehmet C., olayı hafif yaralı atlattı.

 

Bu sırada sokakta bekleyen Mehmet C.'nin arkadaşı, gencin düştüğünü görünce panikle polisi ve sağlık ekiplerini aradı. İhbar üzerine polis, kısa sürede olay yerine geldi. Ciddi bir yara almayan Mehmet C. ise kendi imkânlarıyla indi. Polis, Mehmet C.'yi ifadesine başvurup serbest bıraktı.

Mehmet C., "Nasıl oldu anlayamadım. Arkadaşıma sürpriz yapmak istemiştim. Bir anda dengemi kaybettim ve hemen bir alt katın balkonuna düştüm. Yine de Allah korudu diyebilirim. Aşağıya da düşebilirdim. Büyük bir şans eseri canıma bir şey olmadığı için şükrediyorum. Kız arkadaşıma sürpriz yapmak istemiştim" dedi.

ETİKETLER

Yorumlar

4
 • mbaba

  11 ay önce Şikayet Et kime benzerseniz onunla haşrolursunuz . sevginin temelinde allah ve resulü olmalı.
 • Mr Spak

  11 ay önce Şikayet Et Diger bir degisle gizlice vermek istemişsin koçum
  Toplam beğeni
 • eylül

  11 ay önce Şikayet Et mall
  Toplam beğeni
 • Tarık

  11 ay önce Şikayet Et allah akıllanasın diye seni korumuş! senin örfünde dininde olmayanı kutlamak.. seni onlardan yapar!
  Toplam beğeni
 • İbrahim

  11 ay önce Şikayet Et Ne kız arkadaşı.Lanet olsun avrupa sevdanıza.insanın eşi haricinde kız arkadaşı olamaz HARAMDIR
  Toplam beğeni
  • elif

   11 ay önce Şikayet Et Allah razı olsun ne kadar da doğru soyluyorsunuz
   Toplam beğeni
  • Abou

   11 ay önce Şikayet Et Reis , bir ara taşrada oturan,40-60 yaş arası teyzelerin konuşmalarına şahit oldum.Diyorlardi ki bu zamanda sevgilisi olmamış kız bulamazsın.Artik onlar dahi bu durumu kanıksanmış.Gerisini sen düşün.Allah temizleri temizlerle karşılaştırmayı nasip etsin demekten başka yapacak bir şeyimiz yok.
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.