Haber 7

CHP'li Yılmaz'ı şoka sokan soru! Dondu kaldı

Cehaletiyle alay konusu olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz çıktığı bir televizyon kanalında gelen sorular karşısında ne diyeceğini şaşırdı.
GİRİŞ 13.03.2018 15:30 GÜNCEL
Metin Boyutu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, konuk olduğu programda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faaliyetleri için 'harcama' imasında bulundu. Devletin verdiği uçakla önce Kurultaya ardından referandum programına gitmemesi gerektiğini öne süren Yılmaz, Prof. Dr. Salih Yılmaz'ın yanıtlarına cevap veremedi.

KILIÇDAROĞLU'NUN ARABASI SORUSU ŞOKA SOKTU

Salih Yılmaz, 'Kılıçdaroğlu da kurultaya devletin verdiği araçla gitmiyor mu?' diye sorunca, 'bizim genel başkanın öyle bir şeyi yok, verdiler' yanıtını aldı.

CEP TELEFONU KİMİN?

Yayında cep telefonununa da bakan Öztürk Yılmaz, kendisine yöneltilen 'devletin cep telefonu hattını kullanıyorsunuz değil mi?' sorusuna da 'bu milletvekiline verilen hak' yanıtı verdi.

YENİ ŞAFAK

 

 

ETİKETLER

Yorumlar

209
 • hknslh

  9 ay önce Şikayet Et utanmadan sıkılmadan bize koyun diyorlar bide :)
  Toplam beğeni
 • Vatandaş

  9 ay önce Şikayet Et Böyle elemanlarla dünyaya kendimizi rezil etmişiz,yazık !
 • Mustafa

  9 ay önce Şikayet Et Salih hocam ağzına sağlık, bunların niyetini herkes biliyor aslında, Allah Türkiye yi bunların idare ettiği günleri nasip etmesin, Allah muhafaza..Muğla dan selamlar...
  Toplam beğeni
 • Metin gurbette

  9 ay önce Şikayet Et Bakkın bunların asıl derdi Erdogana yaklasılmasını kolaylastırmak. ona birsey olursa dunyayı basınıza yıkarız. dua edinde birsey olmasın ayagına tas deydirmesin.
 • Vatan

  9 ay önce Şikayet Et Atatürkün mirası olan iş bankası hisselerinin bir kısmına parti hissedar değil mi? Oğlu musunuz kızı mısınız akrabası mısınız? İşinize gelince oluyor işinize gelmeyince olmaz. Diğer siyasi partiler de ticarete girsin o zaman. Neden kendinize sıfırdan bir parti kuramıyorsunuz? Çünki burada herşey hazır oylar kendiliğinden geliyor tam bir mirasyedi durumu.. Ara sıra çık meydana bir iki laf et devran dönsün ne güzel dünya. Mirasyedi ile çalışıp emek verip sahip olma arasındaki fark örneği.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.