Haber 7

Mehmet Aydın ortaya çıktı! Tosun'un keyfi yerinde

Çiftlik Bank'ın firari CEO'su Mehmet Aydın'ın Dubai’nin en lüks otellerinden Atlantis The Palm’da çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı. Aydın’ın yanında Dubai’deki adamlarından biri de var. Otelde gecelik oda fiyatları 20 bin liraya kadar çıkıyor.
GİRİŞ 16.04.2018 07:16 GÜNCEL
Metin Boyutu
Mehmet Aydın ortaya çıktı! Tosun'un keyfi yerinde

Çiftlik Bank adı altında onbinlerce kişinin milyonlarca lira dolandırılmasına ilişkin soruşturmanın bir numaralı faili Mehmet Aydın, Kırmızı Bülten ile dünyanın dört bir yanında aranıyor. En son Uruguay ve Arjantin’de görünen Aydın’ın nerede olduğuna dair henüz bir iz yok. Ancak her geçen gün hayatı ve faaliyetleriyle ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. 

DUBAİ’DE LÜKS OTELDE

 

 

Mehmet Aydın’ın Dubai’nin en lüks otellerinden Atlantis The Palm’da çekilmiş bir fotoğrafına ulaştı.  Otelin ‘Aquaventure’ adlı su parkında görülen Aydın’ın yanında Dubai’deki adamlarından biri de var.  Otel,  Dubai’nin en lüks ve pahalı otellerinden biri... Gecelik oda fiyatları 20 bin liraya kadar çıkıyor. Aydın fotoğrafta yanındaki adamıyla su parkında eğlenirken görülüyor. 

BİTCOİN İŞLEMLERİNE DEVAM

Mehmet Aydın’ın bitcoin hesaplarından yaptığı son işlemlere ilişkin detaylara da ulaştı.  Bu detaylara göre Aydın’ın son işlem yaptığı bitcoin cüzdanında yaklaşık 10 milyon liralık bitcoin var. Aydın bu bitcoinleri iki parça halinde yönetiyor. Birden fazla hesaptan da Aydın’ın hesabına akış var... 

Çiftlik Bank soruşturması kapsamında son olarak  aralarında organizasyonun muhasebeciliğini yapan K.K’nın da aralarında bulunduğu 4 kişi tutuklanmıştı.

Yorumlar

43
 • umarım

  1 yıl önce Şikayet Et umarım biri çıkarda indirir seni, onca insanın ahını aldın sonun elbet kötü olur sürünürsün.
  Toplam beğeni
 • Hos

  1 yıl önce Şikayet Et Helal sana tosun.ara sıra böyle poz ver ki mağdurları iyice gıcık et.bir daha sazan gibi atlamasınlar mağdurlar
  Toplam beğeni
 • Emir

  1 yıl önce Şikayet Et Getirilip ceza alsa ne olur. Adama teşekkür etmek lazım insanımızın iç yüzünü gösterdi. Belki ders olmuştur.
  Toplam beğeni
 • 999888999

  1 yıl önce Şikayet Et 10 bin lira yatırıp aylık 2 bin lira para kazanacaklarını sananlara iyi oldu . inanın türkiyede bu tür saadet zincirlerinde paralarını kaybeden en az 2-3 milyon kişi vardır . 20 sene öncede vardı bunlar . 2 sene önce izmir kuruluşlu epitelyum şirketide 35 bin kişinin parayı cebe indirmişti .
  Toplam beğeni
 • kemal

  1 yıl önce Şikayet Et Tosuncuk bu paralar da bitecek. Piyangodan nice para kazananlarin akibeti belli. Senin de akibetin bunlardan daha feci olacak tosuncuk. Haram para insanin basina beladan baska bir sey getirmez.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.