Haber 7

Firari FETÖ'cüler için skandal karar!

SAT komandolarının Didim açıklarına dikilen Yunan bayrağını indirmesi Yunanistan'ı çılgına çevirdi. Yunan Adalet Bakanı Stavros Kontonis, Yunanistan'da bulunan 8 darbecinin Mayıs ayında serbest kalabileceklerini dile getirdi.
GİRİŞ 16.04.2018 16:20 GÜNCEL
Metin Boyutu

Yunan Adalet Bakanı Stavros Kontonis, 24/7 radyosuna yaptığı açıklamada, Yunanistan'da bulunan 8 darbecinin Mayıs ayında serbest kalabileceklerini belirtti.

"SERBEST KALABİLİRLER"

Kontonis, "18 aylık tutukluluk halleri bittikten sonra serbest bırakılmalarını engelleyecek bir durum yok. Bu süre Mayıs ortasında doluyor. Türk tarafından Yunanistan'da yargılanmaları için bir talep gelmedi" dedi. 

 

 

MAYIS AYINDA SÜRE DOLUYOR

8 darbeci, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Yunanistan'a kaçmıştı. Yunan yargısı, 8 darbecinin Türkiye'ye iade edilmemeleri kararını almıştı. Darbecilerin 18 aylık tutukluluk süresi Mayıs ayının başında dolacak. 

DİKKAT ÇEKEN ZAMANLAMA

Yunanistan'dan gelen açıklamanın Türk SAT komandolarının Didim açıklarında dikilen Yunan bayrağını indirmesinden sonra olması dikkat çekti.

Yorumlar

70
 • paşam123

  1 yıl önce Şikayet Et 8 inide meclisinize alın. aynı kandansınız, bizim için sıkıntı değilam böyle ucuz tehditlerle olmaz bu işler. bak o çok güvendiğin avrupalı dostların biranda kapı önüne koyar seni, görürsün hanyayı konyayı...
  Toplam beğeni
 • muro

  1 yıl önce Şikayet Et 2 adet iyi yetişmiş sat komandosu yunanistan a tatile gidebilir vatana millete 8 kurban kese bilir
  Toplam beğeni
 • Dağdelenoğlu

  1 yıl önce Şikayet Et Cüzi hamleler.
  Toplam beğeni
 • selim

  1 yıl önce Şikayet Et sizin serbest bırakmanıza gerek yok.biz bir gece ansızın alırız
  Toplam beğeni
 • Olaaaa

  1 yıl önce Şikayet Et Oğlum bak git
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.