Haber 7

Erdoğan'ı ziyaret ettiler, Merkel çıldırdı

Almanya Başbakanı Merkel, İngiltere'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret eden Mesut Özil ve İlkay Gündoğan'ı hedef yaptı. Milli futbolcuları adeta basının önüne atan Merkel, ziyareti bile kaldıramadı.
GİRİŞ 16.05.2018 06:42 GÜNCEL
Metin Boyutu
Erdoğan'ı ziyaret ettiler, Merkel çıldırdı

Almanya'da Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında propagandalar yürütülmesine izin veren Merkel, Mesut Özil ve İlkay Gündoğan'ın ziyareti sonrası düşmanlığını ortaya çıkarttı.

ZİYARETE BİLE BASKI BAŞLADI

"Baskı" ve "özgürlük" kelimeleri üzerinden son dönemde Türkiye'ye eleştirilerde bulunan Merkel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yapılan ziyaret için "Soru işaretleri yaratır" dedi.

 

 

Medya aracılığıyla Mesut Özil ve İlkay Dündoğan üzerinde baskı oluşturmaya çalışan Almanya Şansölyesi Merkel, "Soru işaretleri yaratan ve yanlış anlamaya davet çıkaracak bir durum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

75
 • xxl

  10 ay önce Şikayet Et Almanlara acıyorum, benim böyle başkanım olsa ülkeyi terk ederim.
 • xxl

  10 ay önce Şikayet Et 2. ABDÜLHAMİT Alman kralını Yahudilerin elinden kurtarmıştı, şimdi ise (merkep) onların çomarlarına sarılıyor.
 • Gazi

  10 ay önce Şikayet Et Futbolcularımız özgürlük hakkını kullanmış sevgisini göstermiştir.Alman siyasilere löve gereken cevabı vermiş.garip olan ise merkelin maydanoz rolünü üstlenmesi olmuş.
 • Osmanli Türk

  10 ay önce Şikayet Et Sansölye Merkel Siyonislere Calisiyor.Almanlarlan bir alakasi yok bunun.Buda Israil dölü
 • Misafir Yorumcu

  10 ay önce Şikayet Et ''KIZ DİŞLERİN ÇOK GÜZEL BEYAZLAMIŞ, DOKTORUNU SÖYLE DE BAŞKALARI DA GİTSİN...'' Kafirler. Sonunuz yakın...
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.