Haber 7

Suruç'ta 170 kilo bozuk et ele geçti

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde zabıta ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri tarafından kasaplara yönelik düzenlenen baskınlarda 170 kilo bozuk et ele geçirildi. Bozuk etlere el konulurken, işyeri hakkında yasal işlem yapıldı.
GİRİŞ 11.06.2018 19:03 GÜNCEL
Metin Boyutu
Suruç'ta 170 kilo bozuk et ele geçti

İlçe Tarım Müdürlüğü’ne bağlı Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü ekipleri, zabıta eşliğinde ilçe merkezinde bozuk et denetimine çıktı.

Kasaplarda yapılan denetimlerde adı açıklanmayan bir işyerinde 170 kilo bozuk et ele geçirildi.

 

İşyeri sahibine idari ceza işlemi uygulayan ekipler, ele geçirilen etleri imha edilmek üzere İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne götürüldü.

Yorumlar

7
 • zafer gülten

  9 ay önce Şikayet Et sadece etçiler değil,et lokantalarıda denetlensin,İstanbul - Şirinevler de bir köfte yiyeyim dedim,köftekerde hafif bayatlık kokusu vardı,hemen garsonu,yetkilileri çağırdım,bakın dedim. adamlar amma pişkinmiş,güya havalar sıcakmışda,elektrikler ara sıra kesiliyormuşta,yada atılacak olduğu halde yanlışlıkla servis edilmişde,her kişiden ayrı bir savunma,ama tabii benim tartıştığımı,köftelerin bayat olduğu duyan müsteriler fır. hakkını arayacan arkadaş,sessiz kalmıcan,korkmıcan.
  Toplam beğeni
 • raci

  9 ay önce Şikayet Et bunları hapse alıp o bozuk etle besleyeceksin başka çaresi yok
  Toplam beğeni
 • Demir Ersoy

  9 ay önce Şikayet Et Ysal işlem öyle uyduruk cezalarla geçiştirilmemeli ruhsatı iptal edilmeli hapis cezası ağır para cezası olmalı
  Toplam beğeni
 • MerkezEfendi

  9 ay önce Şikayet Et Kissasa kissas uygulayin, o bozuk et ile 1 hafta hapis yatsin.
  Toplam beğeni
 • 6363

  9 ay önce Şikayet Et Urfa da ağır da ölmüş hayranları kasaplara satarak para kazanan çok kasap var.belediye biliyor nerelerden hangi yollardan şehir e geliyor. urfa ya Fakıbaba yı başkan olarak çok ariyacak
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.