Haber 7

Deniz Baykal'dan ilk fotoğraf!

Uzun süredir tedavi gören Deniz Baykal'ı ziyaret eden Halk TV Genel Müdürü Şaban Sevinç fotoğraf paylaştı.
GİRİŞ 14.06.2018 15:46 GÜNCEL
Metin Boyutu

Deniz Baykal, 16 Ekim'de yüksek ateş şikayetiyle Ankara'da İbn-i Sina Hastanesi'nde yoğun bakıma kaldırılmıştı. Beyinde pıhtı atması sonucu Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesi'nde tedavi gören Baykal, Sağlık Bakanlığı’na ait ambulans uçak ile Almanya’ya götürülmüştü. 

 

 

Baykal'ın tedavisi, Münih yakınlarındaki Murnau Kaza ve Travma Kliniği'nde sürmüş ardından Baykal, Türkiye'ye getirilmişti.

Sevinç, mesajında 'Sayın Deniz Baykal'a bayram ziyareti yaptım. Sağlığı gayet iyi. Deniz Bey herkesin ramazan bayramını kutluyor. 24 Haziran’da ikinci bir bayram sevinci yaşayacağımıza inandığını söyledi' dedi.

Yorumlar

68
 • Misâfir

  8 ay önce Şikayet Et Burda yorum yapanlar sanki bu dünyaya kazık çakacaklar
 • Haydoo

  8 ay önce Şikayet Et Kolay kolay ölmez bu adam. Bu dünyadada çok çekecek, öbür taraftada çok çekecek. Kolay ölüm yok bunun gibilere. Gerçi Allah bilir ne olacağını. ama yaptıklarını hatırladıkça insanın üzülesi gelmiyor.
 • Misafir

  8 ay önce Şikayet Et Nota ot denen zavallı ben her şeyden önce insanım benim siyasi görüşümü çok merak ediyorsa söyleyeyim deden babadan MHP Liyim çakma değil ölümüne oyüzden diyorumki siyasi görüşü ne olursa olsun terör eylemine karışmamışsa o benim ülkemin insanı sana gelince belliki gençsin ağsın süt kokuyor biraz karşındakinle konuşurken saygılı ol ailen sana bunu öğretmediyse ben ne diyeyim yazık sana
 • Kayılar

  8 ay önce Şikayet Et Bunun esas kronik hastalığı koltukmuş. M. vekilliğini garantileyince adam hızla iyileşmeye başladı.
 • hkn

  8 ay önce Şikayet Et Koltuk sevdasından ölmeyi unuttu adam, ben kendimi bildim bileli var..
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.