Haber 7

Türk düğün konvoyu Almanya'da kriz çıkardı

Almanya'nın başkenti Berlin'de 'Küçük İstanbul' olarak bilinen Kreuzberg'de bir düğün konvoyundan dışarıya ateş açıldığı ihbarı Alman polisini harekete geçirdi. Alman polisi 8 araçla konvoyun önünü kesti ve caddeyi trafiğe kapattı.
GİRİŞ 20.06.2018 13:42 GÜNCEL
Metin Boyutu
Türk düğün konvoyu Almanya'da kriz çıkardı

Alman Bild gazetesinin haberine göre, Almanya'da Türklere ait olduğu ifade edilen bir düğün konvoyundan ateş açıldığı iddia edilince Alman polisi alarma geçti.

Türk kökenlilere ait olduğu ifade edilen düğün konvoyu çok sayıda polis aracıyla durduruldu. Dün akşam 18:00'de meydana gelen olayda polis Oranienstrasse caddesini kısa süre için trafiğe kapattı.

 

Konvoydaki kişiler ateş açmadıklarını ve ihbarın yanlış olduğunu savundu.  

Yorumlar

10
 • Hasan

  9 ay önce Şikayet Et Eğer gerçekten atış yapıldıysa en doğrusunu yapmışlar, silahlı şahıslar yüklü para cezası almaları lazım.
  Toplam beğeni
 • Osmanli Türk

  9 ay önce Şikayet Et Bu Almanlara bir ders vermemiz gerekir
 • irfan

  9 ay önce Şikayet Et sayın türkiye polisi bak oku ve örnek al bir silah sesine alman polisi nasıl büyük tepki koyuyor. .ya sen türk polisi olarak ne yapıyorsun ? vurdum duymazlıktan gidiyorsun senin yaptığın gibi olmaz.devlet güvenliği halkın can güvenliği ni sağlayacaksanız alman polisi gibi tavizsiz davranmalısınız.
  Toplam beğeni
 • turkiye

  9 ay önce Şikayet Et malesef biz boyleyiz.kurullara uymama gibi bir hastaligimiz var.ben fransada ikamet ediyorum burdada ayni hareket ediyorlar bizim turkler kirmizi isik filan dinlemeden gecenleri goruyoruz neyaparsin egitim sart
  Toplam beğeni
 • emre

  9 ay önce Şikayet Et onu anca türkiye de yaparsınız
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.