Haber 7

Ankara'da sokak ortasında hadım edildi!

Adana ve Ankara'da yaşanan iki ayrı olayda, haklarında taciz iddiaları bulunan kişilerden biri sokak ortasında linç edilmeye çalışıldı, diğeri ise yine sokak ortasında herkesin korku dolu bakışları arasında cinsel organından bıçaklanarak hadım edildi.
GİRİŞ 11.07.2018 09:18 GÜNCEL
Metin Boyutu

Adana’da, kaldırımda uygunsuz hareketlerde bulunduğu öne sürülen kişi, vatandaşlarca dövüldü. Cep telefonuyla kayda alınan dayak anı, sosyal medyada paylaşıldı.

Olay, akşam saatlerinde merkez Seyhan ilçesi Sümer Mahallesi Bülent Angın Bulvarı’nda meydana geldi. Yol kenarında cinsel organını çıkarıp, teşhirde bulunduğu ve ahlaka aykırı hareketler yaptığı öne sürülen, ismi açıklanmayan 40’lı yaşlardaki kişi, kendisini fark eden vatandaşlarca dövüldü. Bir vatandaşın cep telefonu ile kayda aldığı o anlar, sosyal medyada da paylaşıldı. Vatandaşlar, dövdükleri kişiyi daha sonra polise teslim etti.

 

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

SOKAK ORTASINDA HADIM EDİLDİ

Ankara Demetevler’de baba, kızını taciz ettiği iddia edilen adamı, sokak ortasında yakalayarak cinsel organının bulunduğu yerden 3-4 defa bıçakladı.

Sosyal medyada ortaya atılan iddiaya göre Ankara Demetevler’de bir baba, kızını taciz ettiği iddia edilen adamı, sokak ortasında yakaladı. Baba, adamı cinsel organının bulunduğu bölgeden 3-4 defa bıçaklayarak yaraladı.

SOSYAL MEDYADA DEPREM ETKİSİ YARATTI

“Kızını taciz eden sapığı yakalayarak hadım etti” başlığı ile paylaşılan video sosyal medyada deprem etkisi yarattı. İddiaya göre, adam, 13 yaşındaki kız çocuğunu taciz etti. Baba, güvenlik kamerasından kızını taciz eden adamı tespit etti. Baba marketten aldığı bıçakla adamı yolun ortasında kasığından bıçaklayarak yaraladı.

EŞİ DE ORADAYDI

Olayın yaşandığı yere çok yakın bir iş yerinde çalıştığı öğrenilen kadın, eşinin kanlar içinde yerde yattığını görünce çığlıklar atıp sinir krizi geçirdi. Çok kan kaybettiği görülen yaralı adam, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Yorumlar

117
 • aaa

  7 ay önce Şikayet Et caydırıcı ilahi yasalar uygulanmadı mı insanlar kendileri ceza vermeye kalkışır.
  Toplam beğeni
 • mst

  7 ay önce Şikayet Et kanunlar yetersiz ve adaletsiz. adaletin olmadığı yerde herkez kendi kanununu uygular. sen kalk küçük çocuğa tecavüz et öldür. sonra idam etmeden hapiste besle hatta tahliye et devam etsin. yok böyle şey. ırz düşmanlarına gereğini yapacaksın.
  Toplam beğeni
 • Eeee

  7 ay önce Şikayet Et Gereğini devlet yapsın kardeşim yarın bugün siz suçlu olursunuz saçma ama gerçek siyasiler bir an önce kanunlastirsin halk kendini kanunu sergilerse iyi sonuçlar doğmaz yazık etmeyin bu memlekete bu halka
 • Ztrk

  7 ay önce Şikayet Et Hiç kimse kafasına göre ceza vermemeli.Hem belki bu tür cezalandirmalar haksız ve kasıtlı da olabilir. Horozu çok olan köyün sabahı olmaz.
 • Mert

  7 ay önce Şikayet Et Şahit olduğum bir olay ,iki esnaf yanyana bir işletmeci kadın,diğeri erkek, konu senin dukkanın malları benimkini kapatıyor ve 5 dk ağız dalaşı,hele kadın sürekli söyleniyor.Sonra kadın sinirle pasajın içinde bu adam çocuk tacizcisi,kadın tacizcisi diyerek bağırdı.Helede genç tipler kadına uyarak herife saldıracaklardı,dığer esnaflar olayı bilmeyenleri sakinleştirdi.ben şahit oldum,ve bu iş zıvanadan çıktı.Yani erkeklerde kendine dikkat etsin.Geçen haberdeki gibi kız bir erkeğe iftira atarak ölümüne sebep oldu.son kız korkudan onun ismini verdim dedi.dikkat
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.