Haber 7

Adnan Oktar'dan kaçan Ceylan paylaştı

Adnan Oktar'ın eski kediciklerinden Ceylan Özgül, operasyona sevindiğini belirten ve 'Kediciklerle' ilgili sosyal medya üzerinden önemli bilgiler paylaştı.
GİRİŞ 11.07.2018 12:00 GÜNCEL
Metin Boyutu

Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar'a sabaha karşı dev operasyon başlatıldı. Adnan Oktar ve 235 kişi gözaltına alındı.

Adnan Oktar'ın eski kediciklerinden olan Ceylan Özgül ise Oktar'ın gözaltına alınmasına çok sevindi.

 

 

OPERASYONLA İLGİLİ PAYLAŞIM YAPTI

Özgül, sosyal medya hesabı üzerinden yapılan operasyonla alakalı "Bugün güneş daha bir güzel doğdu" paylaşımını yaptı.

O KADINLAR ÇİFT SİLAHLA GEZERLERDİ

Adnan Oktar örgütünden ayrılmış biri olarak söylüyorum, KEDİCİK kelimesi ile konuyu hafifletmenizi tavsiye etmem. Vitrinde masum görünen bu kadınların bir kısmı çift silahla geziyorlar. Türlü suçlara karıştıklarına şahidim.

Yorumlar

21
 • Cuma

  7 ay önce Şikayet Et Evet gecmiste suc islemis oluyor bayan kacmis olmasi sucunu ortadan kaldirmaz onu da iceri alsinlar
  Toplam beğeni
 • yurtTAS

  7 ay önce Şikayet Et Bu kadin da tutuklansin, "türlü suçlara şahidim..." demiş. Peki bu suçlar her ne ise acaba savciliga basvurmus mu? Adam tutuklandi magdurlar patlak vermeye basladi, bu saate kadar akliniz neredeydi kardesim. Siz de pekaka suclusunuz...
  Toplam beğeni
  • abdullah

   7 ay önce Şikayet Et o kadar tedbire tehdit e rağmen nasıl yapacak üstelik kaçmış ve gerekeni yapmış her türlü bilgileri de verdim diyor. dört duvar arasında geçen 10 yıldan fazla bir zamandan bahsediyor.
 • vay be arkadaş

  7 ay önce Şikayet Et Devletimiz cahil diyil arkadaşlar mutlaka mitten bir bayan buraya girmiştir ve bunların neler yaptıklarını kimlerle bağlantıları olduklarını öğrenmişlerdir rahat olun TEŞKİLAT VE BEYAZSAKALLILAR uyumuyorlar..ALLAH DEVLETİMİZİ İSLAMİ MÜBİNDEN AYIRMASIN!
  Toplam beğeni
 • Savci Salim

  7 ay önce Şikayet Et O zaman ayrilan biri olarak Sen de cift silahla suca istirak eden biri oldun. Bu bir *kendini ihbar*. Erken ayrilman gecmisde islenen curumu ortadan kaldirmayacagina gore!
  Toplam beğeni
 • salih

  7 ay önce Şikayet Et kendini kurtarmak icin karşısın papuc pahalı..dimi.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.