Haber 7

Başsavcılık açıkladı: Adnan Oktar meğer...

İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Adnan Oktar ve grubuna yönelik 4 ilde operasyon başlattı. Başlatılan operasyon kapsamında 235 kişi hakkında gözaltı karar verildi. Operasyon kapsamında Adnan Oktar'ın evine, canlı yayınların yapıldığı A9 TV'ye baskınlar düzenlendi.
GİRİŞ 11.07.2018 11:46 GÜNCEL
Metin Boyutu

Oktar'ın Çengelköy'deki evinde gözaltına alındığı kaydedildi. Başsavcılık, Adnan Oktar'ın kaçmaya çalışırken yakalandığını açıkladı. Polis helikopteri ve deniz polisi de operasyona destek verdi.

BAŞSAVCILIK: ADNAN OKTAR KAÇMAYA ÇALIŞIRKEN YAKALANDI

 

 

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada ''235 şüpheli hakkında gözaltı kararı verilmiş olup İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından örgüt lideri Adnan Oktar kaçmaya çalışırken yakalanmıştır. Şüphelilerin yakalanma işlemleri devam etmektedir'' denildi. 

Yorumlar

28
 • Mehmed

  7 ay önce Şikayet Et ucuz mossad ajanı
 • Bekir tatli

  7 ay önce Şikayet Et Miyavciklar kedicikler
 • Kenan

  7 ay önce Şikayet Et Ismail ile portakalin ne ilgisi var bu adamla
 • Misigavrtoglu

  7 ay önce Şikayet Et Bu pisgobat yıllarca masum insanların kanına girerek hem ahlaksızlığı meşrulaştırmak hemde dini istismar edip insanları sanki dinde olmayacak edepsizlikleri varmış gibi insanları istedikleri hoca muamelesi sergilemekte bu alçak ve hayasiz nemrut
  Toplam beğeni
 • Asdf

  7 ay önce Şikayet Et Geç bile kalındı çok iyi oldu iğrenç bir kanal ve programlarıyla halkı kendine çekmeye çalışan sizde islamcı sahtekarin tekiydi. Ceylana gelince annesi çıkıp gel kızım diye yalvarırken ben mutluyum demişti falan falan ama herşeyi görüp kaçmasına sevindim
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.