Haber 7

Adnan Oktar'ın alınmasına en çok o sevindi!

Adnan Oktar'ın 2 kızını alıkoyduğu iddiasıyla şikayetçi olan ve hukuki süreci devam eden Elvan Koçak, Oktar'ın gözaltına alınmasıyla ilgili, "Çok heyecanlıyım, çok mutluyum. Yaklaşık 6 ay önce başlattığımız hukuk mücadelesinin meyvelerini almaya başladık" dedi.
GİRİŞ 11.07.2018 13:25 GÜNCEL
Metin Boyutu

Avusturya'da yaşayan Elvan Koçak, 7 yıl önce Adnan Oktar'a bağlılığı nedeniyle ayrıldığı eşi Gülperi Koçak'tan olan 19 ve 17 yaşlarındaki iki kızı Şeyma ve Büşra Koçak'ın, Oktar tarafından alıkonulduğu iddiasıyla şikayetçi olmuştu. Konuyla ilgili hukuki süreç devam ederken, kızlarından hala haber alamadığını iddia eden Koçak, Adnan Oktar'ın gözaltına alınmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

ÇOK MUTLUYUM!

 

 

Elvan Koçak, "Çok heyecanlıyım, çok mutluyum. Yaklaşık 6 ay önce başlattığımız hukuk mücadelesinin meyvelerini almaya başladık. Ben kızları Adnan Oktar tarafından kaçırılmış ve hala nerede oldukları bilinmeyen kızların babasıyım. Bugün polisin başlattığı operasyon ile Adnan Oktar gözaltına alındı. Operasyondan sonra Adnan Oktar'ın cemaat değil, bir örgüt olduğunu öğrendik. Allah polisimizin ve savcılarımızın yardımcısı olsun. Devletimiz hiçbir zaman vereceği kararlara tepki göstermedim. Hukuki sürece hem Türkiye'de, hem Avrupa'da devam ediyoruz. Uzun bir süreçti. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Benim hakkımda mesnetsizce iddialar vardı. O iddiaların yalan olduğu benim de haklı olduğum ortaya çıktı. İnşallah cezasını bulur. İnşallah yargımız devletimiz en güzel şekilde cezalandırır. Benim evlatlarım bu yanlışa düştü. Diğer insanların evlatları düşmesinler. Bundan sonra süreci takip edeceğiz" dedi.

Yorumlar

10
 • yücel

  7 ay önce Şikayet Et iyi de bvu operasyon senın adına yapılmadı kı senın hatırın ıcın de yapılmadı, zaten yapılması gereken ve cok gecıken bır operasyondu...
  Toplam beğeni
  • Cuma

   7 ay önce Şikayet Et Kizi bulunabilir kizinin artik gelebilecegini umut ediyor baba yuregi Allah boyle kurtlara kaptirmasin kimseyi
 • yurtTAŞ

  7 ay önce Şikayet Et Bu adamin ne oldugu gün gibi yillardir ortada iken neden bugune kadar beklenildi? Bu da garip bir durumdur.
  Toplam beğeni
  • Cihad GÜÇ

   7 ay önce Şikayet Et Delil toplanmasından olabilir.
   Toplam beğeni
  • TurQuaZ

   7 ay önce Şikayet Et Bir iki tahminde bulunun eminim ki doğru cevabı kısa süre içerisinde bulacaksınız. Fazla zorlanmazsınız.
 • alp

  7 ay önce Şikayet Et aslında gönüllü kaçmışlar cehalet değil bu suçları varsa cezaları kesilsin artık lükse mi kandılar belki babalarını tehdit ettirmişlerdir
  Toplam beğeni
 • yusuf

  7 ay önce Şikayet Et 2.fetö buydu yilanin basi ezilmis
  Toplam beğeni
 • vtn

  7 ay önce Şikayet Et Geç kalınmış operasyon.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.