Haber 7

'Çok emek verdik' deyip gözyaşlarına boğuldu

Bursa’da bacanın tutuşması sonucu alevlere teslim olan ahşap binada bulunan balık restoranı tamamen yanmadan kısa sürede söndürüldü. İş yerlerinin yandığını gören genç kız uzun süre gözyaşı döktü.
GİRİŞ 14.09.2018 12:15 GÜNCEL
Metin Boyutu
'Çok emek verdik' deyip gözyaşlarına boğuldu

Osmangazi ilçesi Kuruçeşme Mahallesi Sakarya Caddesi üzerindeki balık restoranda bacanın tutuşması sonucu yangın çıktı. İlk olarak çevrede bulunan vatandaşların, daha sonra olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangın tamamen ahşap binayı sarmadan kontrol altına alınıp söndürüldü. 

İş yerlerinin yandığını gören genç kız ise dükkanlarının söndürme çalışmalarını gözyaşları içinde izledi. Dükkana çok emek verdiklerini ifade eden genç kızı çevredeki vatandaşlar uzun süre sakinleştirmeye çalıştı. 

 

 

İtfaiye ekipleri tarafından soğutma çalışması yapılan restoranda maddi hasar oluştu.

Yorumlar

4
 • egemen

  1 yıl önce Şikayet Et Allah sabır versin kolay degil.imtahan dünyası
  Toplam beğeni
 • ahmet

  1 yıl önce Şikayet Et ekmek teknesi bu zamanda kolay deil yapmak kazanmak :(
  Toplam beğeni
 • Sedat

  1 yıl önce Şikayet Et Bursa belediye başkanlığına duyurulur. Bu kardeşimizin derdine derman olun Herşeyi Reis ten beklemeyin Günül alın..
  Toplam beğeni
 • BİR VATANDAŞ

  1 yıl önce Şikayet Et CANIN SAĞOLSUN BE KIZIM.... ÜZÜLDÜĞÜN ŞEYE BAK.. ( TABİKİ ÜZÜLECEKSİN AMA.. ) BİRDE İÇERİDE SEN VEYA BAŞKA BİRİ KALIPDA BAŞINA BİR ŞEY GELSEYDİ daha mı iyi olur du..? o yüzden bu kadar üzülme.. yanan şeyi yerine koyabilirsin ama bir canı asla...
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.