Haber 7

Kaşıkçı olayında tuhaf 'kapı' detayı!

Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'nda gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın girdiği 2 Ekim'de olağan dışı hareketlilik yaşandığı öne sürüldü.
GİRİŞ 09.10.2018 18:48 GÜNCEL
Metin Boyutu
Kaşıkçı olayında tuhaf 'kapı' detayı!

Cemal Kaşıkçı'nın Suudi Başkonsolosluğu'nda kaybolmasıyla ilgili tuhaf iddialar öne sürüldü.

TÜRK ÇALIŞANLAR APAR TOPAR İZNE ÇIKARILDI

 

 

İddialara göre, 2 Ekim Salı günü binada çalışan 28 Türk'e, diplomat toplantısı olduğu gerekçesiyle izin verildi.

ÇALIŞANLARIN ÜZERİNE KAMERALAR TAKILDI

4 Ekim'de ise başkonsolosluk çalışanlarının üzerine ses ve görüntü kaydeden kameralar takıldı.

KAPILARIN KİLİTLERİ DEĞİŞTİRİLDİ

Öte yandan, başkonsolosluk binası içerisinde yer alan birkaç kapının kilidinin de geçtiğimiz hafta değiştirildiği öne sürüldü.

Yorumlar

21
 • OSMANLI

  11 ay önce Şikayet Et yahu mübarek ne demek sürekli gündemde birinin haber niteliği taşıamsı için illa önemli birimi olması gerekiyor adam başkosolusğua giriyor ve çıkamıyor ? adamı parçaladıkları konuşuluyor bu olay resmi başkonsoluskta oluyor ama beyefendi tanımadığı için neden gündemde diye sitem ediyor ne durumlara düştük
 • OSMANLI

  11 ay önce Şikayet Et adamı öldürüp parçaladıkları o kadar belli ki dedektif olmaya gerek yok bunun için bu türkiyeye yapılmış bir hakarettir aynı zamanda çok sert cevap verilmeli tüm ilişkiler kesilmeli konsolusluk kapatılıp tüm çalışanalrı planlı cinayetten yargılanmalıdır burası dingonun ahırımı öyle arabistandan gelip adam doğrayıp gidiyorsun ? birde devletin resmi kurumu başkonsoloslukta yapıyorsun bu vahşeti bu başka nasıl açıklanabilir ?
 • ADAMIN BİRİSİ

  11 ay önce Şikayet Et Benim fikrime göre gazeteci değil bu şahıs istihbaratcı olma olasılığı yüksek çok şey biliyordu yada 2 tarafa çalışıyordu gizemli bir adammış bekleyelim neler olacak bakalım..
 • Mehmet Akif

  11 ay önce Şikayet Et Kapatın Suudi konsolosluğunu, muz cumhuriyeti mi burası..
  Toplam beğeni
 • Beykozlu

  11 ay önce Şikayet Et suud bankasinda calisiyorum suudlar yahudilesmisler muslumanliklari hikaye en basit ornegi bakin dubaiye hepsinin altinda jeep ve en az 2 kadin gunluk birde fakir cariyeler bunlara guvenilmez
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.