Haber 7

Boşanma aşamasındaki karısına dehşeti yaşattı

Bursa'da Nuriye Ş., boşanma aşamasında olduğu eşi Nuh Ş. tarafından, çalıştığı dişçi kliniğinde tabancayla bacağından vurularak yaralandı.
GİRİŞ 04.12.2018 16:52 GÜNCEL
Metin Boyutu
Boşanma aşamasındaki karısına dehşeti yaşattı

Olay, merkez Bursa Osmangazi ilçesi Nalbantoğlu Mahallesi'nde meydana geldi. Nuriye Ş.'nin (36)  boşanma aşamasında olduğu eşi Nuh Ş. çalıştığı dişçi kliniğine geldi. Çift arasında tartışma çıktı.

 

Tartışma sırasında, Nuh Ş.(41), yanındaki tabancayla eşinin bacağına 2 el ateş ettikten sonra olay yerinden kaçtı. Yaralı kadın, diş hekiminin haber vermesi üzerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince Bursa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Çiftin 2 çocuklarının olduğu bildirildi.

Polis, Nuh Ş.'yi yakalamak için çalışma başlattı. 

 

Yorumlar

3
 • selin

  9 ay önce Şikayet Et Erkek kadına çok eskilerden beri şiddet uyguluyor. Modern çağda kadınlar çalıştığı için ve medya gücünden dolayı duyuluyor bu olaylar. Yani kadının saygısızlığı asiliği falan değil mesele. Erkekler hep böyleydi. Böyle de giderse kadınsız kalacaklar kendi başlarının çaresine bakacaklar. Zaten kadınlarda anne olma arzusu olmasa asla evlenmez.
 • Leyla

  9 ay önce Şikayet Et Bence erkekler merhametsiz kadinlar bu sebeple erkeklere kinli.
 • Mnnn

  9 ay önce Şikayet Et Aile elden gidiyor Erkek ve kadınlar eğitilmeli Şefkat saygı sevgi temalı yayınlar yapılmalı erkekler sadakatsiz, kadınlar şefkatsiz olmuş.
  Toplam beğeni
  • Ali

   9 ay önce Şikayet Et Belkide kadınların kendilerine verilen hak ve üstunluklerin etkisi ve bununla birlikte çalışıyor olmaları sebebiyle erkeklerin evin reisi olduklarını unutmaları ve gerekli saygıyı göstermemeleri, eşlerine karşı asi olmaları giderek artan tartışmaların ana sebeplerinden olabilir. Aile bak. tarafindan Sosyolojik yönleri etraflıca araştırılmalıdır bence.
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.