Haber 7

TV8 Yemekteyiz yarışmacısı ortalığı tozu dumana kattı! Sunucu ise...

TV8 ekranlarında yayın hayatını hız kesmeden sürdüren Yemekteyiz isimli yemek programında izleyici kitlesinin şaşkına uğratan hadise yaşandı. Yemekteyiz'de yarışan Tayfun Arslan, kendisi gibi yarışmacı arkadaşının yaptığı yorumunu yanlış algılaması üzerine akıllara durgunluk veren hareketlerde bulundu.
GİRİŞ 06.12.2018 11:26 GÜNCEL
Metin Boyutu
TV8 Yemekteyiz yarışmacısı ortalığı tozu dumana kattı! Sunucu ise...

TV8 ekranların ekran macerasına tüm hızıyla devam eden Yemekteyiz adlı yemek yarışması programında tansiyon seviyesini yükselten anlar yaşandı. Yemekteyiz programına katılan Tayfun Arslan isim yarışmacı, kendi gününü atlatmasının akabinde son derece saldırgan ve agresif tavırlar sergilemeye başladı. Beraberinde haddini oldukça aşan sözleri ve davranışları sonrasında yarışma esnasında gerilim seviyesi en uç noktaya taşındı. Öyle ki, Yemekteyiz yarışmacısı Tayfun Arslan'ın akıllara durgunluk veren hareketleri, program sunucusu Onur Büyüktopçu'nun dahi öfkelenmesine sebebiyet verirken, diğer kadın ve erkek yarışmacıların da gözyaşlarını tutamadığı gelişmeler meydana geldi. 

 

 

TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen projesi Yemekteyiz'in bu haftaki programında Tayfun Arslan, başka bir yarışmacı kişinin "Sen annene çok bilmiş diyor musun?" şeklinde sarf ettiği yorumunu yanlış algılaması üzerine Tayfun Arslan'ın yaptıkları karşısında başta yarışmacılar ve seyirciler olmak üzere program sunucusu Onur Büyüktopçu neye uğradığını şaşırdı. Kendisine yöneltilen yorumun ardından Tayfun Arslan, sinir krizine tutularak masaları yumruklamaya başladı ve ardından tepsileri yere fırlattı. 

Bu durum karşısında Yemekteyiz programı sunucusu Onur Büyüktopçu sesini yükseltirken ve "Ne demek masayı yumruklamalar, ne demek yerlere tepsi atmalar" şeklinde tepkisini sert bir şekilde ortaya koyarken Tayfun Arslan ise hala haklı olduğunu iddia etti.

 

 

tv8 yemekteyiz tayfun arslan

Yorumlar

8
 • Gunah

  5 ay önce Şikayet Et Açlıktan çocukların öldüğü ülkeler var.bizim milletimiz oturup yemek eleştiriyor karın toklugundan kudurup kavga ediyorlar.yazik günah
  Toplam beğeni
 • önkonyalı

  5 ay önce Şikayet Et senaryo hepsi
 • Misafir

  5 ay önce Şikayet Et Hepsi show programli isler evlilik programlari bitti simdi bunlar basladi.
  Toplam beğeni
  • z.algün

   5 ay önce Şikayet Et yemekteyiz programının kalitesini son derece düşüren gencin hemen diskalifiye edilmesi gerekiyor.Terbıyelı olmak. lezzetli yemek yapmaktan daha önemli.
 • Serpil

  5 ay önce Şikayet Et kaldırın bu saçma sapan proğramları nedir bunlardan milletin çektiği Allahın nimeti yemekleri de küçümsemek eleştirmek nedir yani...
  Toplam beğeni
 • Dolapdereli Sabri

  5 ay önce Şikayet Et özel seçiliyor bu vatandaşlar, mesela örnek olarak master şef Murat da bu yarışmadan gelmedir. Sessiz sessiz yemeğini yiyen puanını hakkıyla veren naif insanlar olsa nereden gelecek reytingler...
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.