Haber 7

Erdoğan talimat vermişti! Ücretsiz dağıtıldı

Mardin Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı doğrultusunda, kentin farklı noktalarda 200 bin bez torba dağıtımı yaptı.
GİRİŞ 12.01.2019 09:16 GÜNCEL
Metin Boyutu

Mardin Büyükşehir Belediyesi "Mardinmasa" ekiplerince "Sıfır Atık Projesi" kapsamında bir alışveriş merkezinde ve kentin farklı noktalarda 200 bin bez torba dağıtımı başladı.

 

 

 

ERDOĞAN TALİMAT VERDİ, BELEDİYE HAREKETE GEÇTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Teşkilatı ile yaptığı toplantıda milyonlarca bez torba ve file hazırladıklarını, promosyon olarak dağıtacaklarını söylemesinin ardından Mardin'de İçişleri Bakanlığı tarafından görevlendirme yapılan Büyükşehir Belediyesine bağlı Mardinmasa ekipleri alışveriş merkezinde önceden hazırladıkları bez torba dağıtımını gerçekleştirdi.

 

 

200 BİN BEZ ÇANTA DAĞITILDI

Mardin Büyükşehir Belediyesi "Mardinmasa" ekiplerince "Sıfır Atık Projesi" kapsamında Mardin'de bir alışveriş merkezinde ve kentin farklı noktalarda 200 bin bez torba dağıtımı başladı. "Mardinmasa" ekiplerince 1 Ocak tarihinden itibaren ücretli olan tek kullanımlık plastik poşetlerin yerine vatandaşların alışverişlerinde uzun süre kullanılabileceği bez alışveriş çantasına vatandaşların ilgisi yoğun oldu. 

Yorumlar

7
 • Kadir

  6 ay önce Şikayet Et Marketten bugün sırf poşet almamak için taşıyabileceğim kadar ürün aldım. Poşet verselerdi kesin abur cuburda alırdım. Markette daha cok kar ederdi. Ücretsiz bir çözüm bulmazlarsa marketler zarar edecek bu poşet işinden.
  Toplam beğeni
 • parasuz adam

  6 ay önce Şikayet Et bu pilastik torbayi kaldiriyosun mademki bari onceden secenek sunsaydin yerine kagit torba alirsan ucretsiz yada pilastik torba alirsan ucretli olmaliydi yani bir altarnatif sunulmali.....
  Toplam beğeni
  • BİZ

   6 ay önce Şikayet Et bu kimsenin aklına gelmez
   Toplam beğeni
 • Akil

  6 ay önce Şikayet Et Ya bunların hiçbiri mi görevinin gereğini bilmez. Illa ki baskanimiz mi. Söyleyecek herseyi
  Toplam beğeni
 • tunahan

  6 ay önce Şikayet Et Sayın Valim Mustafa YAMAN farkı !! Gittiği her yerde unutulmaz eserler bırakan vatan millet sevdalısı bir vali Allah yar ve yardımcısı olsun ..
  Toplam beğeni
 • Fatih

  6 ay önce Şikayet Et Giyim kuşamda iç ve dış maddi ve manevi olarak kafirlere zerre kadar meyletmeyelim kıymetli müslümanlar
  Toplam beğeni
  • Abdullah

   6 ay önce Şikayet Et Allah senden razı olsun.
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.