Haber 7

Bakan Selçuk'tan heyecanlandıran öğretmen ataması açıklaması!

Çeşitli programlara katılmak üzere Bursa'ya giden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde Bursa'daki okul yöneticileriyle görüştü. Selçuk, öğretmen adaylarının yeni atama olup olmayacağı yönündeki sorusu karşısında, konuyla ilgili açıklamayı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağını söyledi.
GİRİŞ 07.02.2019 22:58 GÜNCEL
Metin Boyutu
Bakan Selçuk'tan heyecanlandıran öğretmen ataması açıklaması!

Bakan Selçuk, basına kapalı gerçekleşen ziyaretin ardından Uluslararası Murat Hüdavendigar Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne geçti. Burada sınıfları gezen Selçuk, okulun projeleri hakkında öğretmen ve öğrencilerden bilgi aldı.

 

 

"AÇIKLAMAYI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YAPACAK"

Şubat ayı için yeni atama bekleyen ve günlerdir sosyal medyadan bu taleplerini yoğun şekilde dile getiren öğretmenler, Bakan Selçuk'a atama beklediklerini söyleyerek çiçek takdim etti.

 

 

Bakan Selçuk ise öğretmen atamasıyla ilgili çalışmaların devam ettiğini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konu hakkında açıklama yapacağını bildirdi.

Yorumlar

28
 • fatih

  8 ay önce Şikayet Et sayin bakanim sizi cok seviyoruz, umarim baskan 40 bin atama yapar....
  Toplam beğeni
 • Bbb

  8 ay önce Şikayet Et Yani destek olun
  Toplam beğeni
 • Bbb

  8 ay önce Şikayet Et Allah kolaylik versin herkese.mudurumuzu de yalniz birakmayin.saygilar sunuyorum
  Toplam beğeni
 • Tosun

  8 ay önce Şikayet Et Sn bakanım 8 ,siniflarda yapacağınız labarotuar eğitimli lise sınavı ni ya tüm illerde uygulayın yada ayrımcılık yapıp pilot bölge seçersen bu yanlış yada iptal edin
 • Iskender

  8 ay önce Şikayet Et Sayın bakanım bizler yibo da hizmet alımıyla çalışırken khk ile geçici olarak kadroya geçirildik çok teşekkür ederiz ancak biz çalışanların yaz aylarında boşta kalacağı duyumları alıyoruz efendim sizlerden ricamız bizlerin çalışma koşullarının iyileştirilmesi istiyoruz bizler bir birey olarak hepimiz bir ailleden sorumluyuz bizlerin yaz aylarında boşta kalmamız verilen kadroyla bağdaşmamaktadır saygılarimla
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.