Haber 7

CHP'liler İmamoğlu yaptı zannetti gerçek bakın ne çıktı!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile her yıl İstanbul'da metroların süslenmesini CHP'liler İmamoğlu'na bağladı.
GİRİŞ 26.04.2019 01:55 GÜNCEL
Metin Boyutu
CHP'liler İmamoğlu yaptı zannetti gerçek bakın ne çıktı!

Sosyal medyada CHP'liler tarafından paylaşılan görüntülerde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile her yıl çocuklar için AK Parti tarafından süslenen metrolar sanki ilk kez İmamoğlu tarafından süslendirilmiş gibi servis edilip 'İstanbul'da değişim başladı' diye yalan bir algı operasyonuna imza attılar.

 

 

2000 YILINDAN BERİ SÜREN GELENEK

2000 yılından bu yana tüm 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram'larında özel olarak süslenmiş çocuk trenleri ile istasyonlarda çeşitli etkinlikler düzenleyen Metro İstanbul bu yılda bu geleneği sürdürdü. Sosyal medyada yapılan yalan algı operasyonuna vatandaşlar anlamlı paylaşımlarla cevap verdi.

 

 

İŞTE O PAYLAŞIMLAR

Yorumlar

21
 • 1453

  3 ay önce Şikayet Et Yine iyi.. Ya metroyuda imam yaptı deselerdi
  Toplam beğeni
 • vaş

  3 ay önce Şikayet Et ülen ne imamın oğluymuş be birde ülkenin yönetimini versek hapı yuttuk :)))
  Toplam beğeni
 • manisalı

  3 ay önce Şikayet Et gözlerinin önündeki çapaklardan çevreyi göremeyen zavallılar kendi adamları belediye başkanı olunca zannediyorlarki her güzel şey onların istemezük ama işallah istanbul 90 lı yıllarına dönmez
  Toplam beğeni
 • Metin

  3 ay önce Şikayet Et Ne geldiyese ve ne gelecekse başımıza bu algı ve yalandan gelecek. 2000 Yılında istanbulu terk edip daha sonra hiç gelmeyen birini istanbula getirsen tanıyamaz. Klimalı otobüs, hangi durağa hangi otobüs kaçta gelecek, sosyal yardım ve organizasyonlar. Ne yapmadı bu ak parti beledie istanbula ve ya neyimiz eksikti. ama işte algı yokmu , Abdulhamide yapılan, menderese yapılan, özala yapılan algı.
  Toplam beğeni
 • mehmet

  3 ay önce Şikayet Et kedi şeyini görmüş ....
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.