Haber 7

Öğretim görevlisinin yürüyen merdivende ayağı sıkıştı

Karabük’te, kadın öğretim görevlisi F.Y.'nin (34) ayağı yürüyen merdivene sıkıştı. Ayağı kurtarılarak hastaneye kaldırılan F.Y., tedavisini İstanbul’da bir hastanede devam ettirmek istemesi üzerine Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, makam aracı olarak kullandığı kendi otomobilini tahsis etti.
GİRİŞ 31.05.2019 22:36 GÜNCEL
Metin Boyutu
Öğretim görevlisinin yürüyen merdivende ayağı sıkıştı

Olay, akşam saatlerinde Şehirlerarası Otobüs Terminali karşısında bulunan üst geçitteki yürüyen merdivende meydana geldi.

 

 

Otobüsle Ankara'ya gidecek olan Karabük Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda öğretim görevlisi F.Y., yürüyen merdivenden indiği sırada sağ ayağı merdivene sıkıştı.

Çığlıkları duyan taksi şoförleri butona basarak merdivenin hareketini durdurdu.

 

 

Çevredekilerin ve gelen sağlık ekiplerinin müdahalesiyle F.Y.'nin ayağı sıkıştığı yerden çıkarıldı. 3 parmağından yaralanan F.Y., Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedaviye alınırken, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili hastanede kendisine ziyarette bulundu.BAŞKAN ARACINI TAHSİS ETTİ

Öğretim görevlisi F.Y., tedavisinin İstanbul’da bir hastanede sürdürmek istemesi üzerine Başkan Rafet Vergili, makam aracı olarak kullandığı kendi otomobilini F.Y.’ye tahsis etti. F.Y., makam aracının arka koltuğunda İstanbul’a götürüldü. Yürüyen merdivende sıkışan ayakkabı da görevliler tarafından çıkarıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar

0
  • hattili alp

    4 ay önce Şikayet Et Helal olsun başkana. Öğretmenlerimiz her şeyi hakediyor.
    Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.