Haber 7

Bakan Soylu: Koç'un özel uçaklarıyla saltanat sürüyorsun

VIP olayıyla ilgili İmamoğlu'nu eleştiren Bakan Soylu, 'Koç'un özel uçaklarıyla saltanat sürüyorsun. Kusura bakmayın ben birşey görüyorum. Gezi olaylarında otel tahsis edenler bugün uçaklarını tahsis ediyorlar' dedi.
GİRİŞ 08.06.2019 12:47 GÜNCEL
Metin Boyutu

19 Mayıs töreni için Samsun'a giden Kılıçdaroğlu'nun kullandığı özel uçağın KOÇ Holding'e ait çıkmasının ardından İmamoğlu'nun Karadeniz gezisinde kullandığı uçak da Koç ailesine ait çıktı.

Gezi olaylarına verdikleri destekle çok tartışılan Koç ailesi, CHP verdiği desteği hiç saklamıyor. Öyle ki Ömer Koç, İstanbul seçimleri henüz netleşmeden, İBB'de İmamoğlu'nu tebrik bile etti.

SOYLU: KOÇ'UN ÖZEL UÇAKLARIYLA SALTANAT SÜRÜYORSUN

CHP İstanbul adayının kullandığı özel uçakla ilgili açıklama yapan İçişleri Bakanı Soylu'da  "VIP'ın olmasının anlamı da bu, oradan geçme hakkına sahip olan kişilerin böyle işlerle karşı karşıya kalmamasını temin etmektir, hakkın yok Koç'un özel uçaklarıyla saltanat sürüyorsun. Kusura bakmayın ben birşey görüyorum. Beni kim kınarsa kınasın. Gezi olaylarında otel tahsis edenler bugün uçaklarını tahsis ediyorlar. Gezi olaylarında Kandil'i harekete geçirenler bugün Kandil'i harekete geçiriyor" dedi.

 

 

Yorumlar

125
 • Ali

  5 ay önce Şikayet Et Oyun büyük..
 • Akıl

  5 ay önce Şikayet Et Koç'u beslemiyeceğim artık kurban bayramı yaklaşıyor.
  Toplam beğeni
 • Hakan

  5 ay önce Şikayet Et bir daha da koç grubuna ait hiç birşey al-MA-yacağım...
  Toplam beğeni
  • EROL

   5 ay önce Şikayet Et Koç unda umurunda.Bunlar kapitalist. ECEVİT 20 tane ABD üssü kapattıgında1976 -77 yıllarında ABD bize ambargo uyguladığında ülkedeki malları çıkarmadılar.Bir de içer de ambargo uygulandı.Her şey çıkar amaçlı.
 • ali

  5 ay önce Şikayet Et Antirokot EKREM KOÇ un özel uçağı ile siyaset yapıyorsun, MUSAKKA seneryosu ile milleti aldatacağını mı sandın.hadi ordan hadi ordan seni ..
  Toplam beğeni
 • Osman

  5 ay önce Şikayet Et Koçun sermayesi Osmanlı'dan çaldıkları paralar araştırın kökü nereye varıyo
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.