Haber 7

Muğla'daki yangın kontrol altına alındı

Muğla’da, son 24 saat içerisinde Dalaman, Milas ve Köyceğiz ilçelerinin ardından Fethiye’de de başlayan dördüncü orman yangını kontrol altına alındı.
GİRİŞ 11.07.2019 17:13 GÜNCEL
Metin Boyutu

Edinilen bilgiye göre, saat 15.00 sıralarında Fethiye’nin Karaçulha Mahallesi’nde bulunan Muğla Büyükşehir Belediyesi Sebze Meyve Toptancı Hali arkasındaki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Dün öğleden sonra başlayan Dalaman’daki büyük orman yangınını, bugün öğleye doğru kontrol altına almayı başaran orman ve itfaiye ekipleri, daha sonra Milas ve Köyceğiz’de çıkan yangınların ardından son 24 saatte 4’üncü ihbar olarak Fethiye’ye yöneldi. 

 

Dünden buyana yangından yangına koşan orman ve itfaiye ekipleri, kısa sürede Fethiye’deki yangına müdahale etti. Havadan 3 helikopter ve karadan çok sayıda ekibin katıldığı yoğun çalışmalar sonucu yangın, 2 saat sonra kontrol altına alındı. Yangında 5 hektar kızılçam ormanının zarar gördüğü bildirildi. 

 

Yorumlar

22
 • Rotterdam

  3 ay önce Şikayet Et bu ne is aklima pkk dahi geliyor. mahsus yangin cikaran var, birilerinin menfaati var bu yanginlardan sanki. habire yangin niye olsun ki
  Toplam beğeni
 • rıfkı

  3 ay önce Şikayet Et bu yangınlar normal değil... bu işte bir iş var
  Toplam beğeni
 • serdar

  3 ay önce Şikayet Et Yangini PKK cikariyor . kendi haber sitelerinde bunu üstlendiler .
  Toplam beğeni
 • Salih

  3 ay önce Şikayet Et Bilinçli yakılıyor bunlar doğal değil
  Toplam beğeni
 • Yorumcu

  3 ay önce Şikayet Et Daha dikkatli olun Tatilzamani geliyor başka gücler masuz yakmiş olabilir Turistler Türkiyeye gitmesin diye Türkiyemize zarar vermek isteye bilirler
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.