Haber 7

Erdoğan incelemede bulundu! İşte MİT’in yeni kalesi...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'da son teknolojiyle donatılmış MİT'İn yeni binasını incelemek üzere helikopterle binanın bulunduğu alana geldi. MİT'in yeni kalesi yaklaşık 5 bin dönüm alanın üzerinde ve 3 metre yüksekliğinde duvarlarla çevrili.
GİRİŞ 31.07.2019 13:31 GÜNCEL
Metin Boyutu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan incelemelerde bulunmak üzere Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT) yeni kalesine helikopterle geldi. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, en son teknoloji ile bezenmiş ve üst düzey güvenlik önlemlerinin kurulu olduğu MİT’in inşaatı devam eden yeni kalesine ziyarette bulundu. 

 

2 SAATE YAKIN İNCELEMEDE BULUNDU

Etimesgut ilçesi Bağlıca Mahallasi’nde bulunan MİT’in yeni binasına saat 12.40 sularında gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2 saate varan bir incelemede bulundu. 

5 bin dönüm arazinin üzerine yapılan yapının çevresinde de 3 metre uzunluklarında örgü duvarlar bulunuyor. Güvenlik önlemlerinin üst düzeyde tutulan binanın çevresinde sinyal kesici dinlemeyi önleyen sistemlerin bulunduğu da edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Yapının iç içe bulunan ve katman özelliğinde olan mimari yapısının özenle çizildiği belirtiliyor. Alanda MİT’in kalesinin yanında personelin eğitim ve talim yapabilecekleri noktalar da bulunuyor. 

Yorumlar

14
 • durmuş kanca

  2 ay önce Şikayet Et ülkem e yakışır ama içindekiler çok daha önemli. içinde bir hain olsa hiç bir anlamı kalmaz.
 • Alp

  2 ay önce Şikayet Et Yakışır güzel ülkeme
  Toplam beğeni
 • ARGITHANLI

  2 ay önce Şikayet Et Rabbim Müslüman milletimin hayrına vesile eyleye İnşaAllah.
  Toplam beğeni
 • yusuf

  2 ay önce Şikayet Et Dosta güven Düşmana korku salan güvenlik birimlerimize yakışır Allah ayaklarına taş değdirmesin.vesselam..
  Toplam beğeni
 • qwerty

  2 ay önce Şikayet Et Şu etrafına ağaç dikin biraz.
  Toplam beğeni
  • M.1

   2 ay önce Şikayet Et Ha ha takıldığın ağaca bak
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.