Haber 7

Binali Yıldırım, çatık kaşlı portresini görünce espriyi patlattı

Eski TBMM Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, memleketi Erzincan’da çatık kaşlı portresini görünce espriyle patlatarak beraberindekileri kahkahaya boğdu. Yıldırım, “Ya ben böyle çatık kaşlı mıyım. Bu herhalde seçim sonucu açıklanırken yapılmış” dedi.
GİRİŞ 03.08.2019 11:54 GÜNCEL
Metin Boyutu
Binali Yıldırım, çatık kaşlı portresini görünce espriyi patlattı

Eski TBMM Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Erzincan’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Yıldırım, ziyaretleri sırasında çocuklarla yakından ilgilenirken bakırcıları ziyaretinde ise girdiği bakırcı dükkanında bakır tabağı önüne alarak işleme yapmaya çalıştı. Yıldırım’a ayrıca kendi portresinin çizili olduğu bakır tabak hediye edildi. Çatık kaşlı portresini gören espriyle patlatarak, “Ya ben böyle çatık kaşlı mıyım? Bu herhalde seçim sonucu açıklanırken yapılmış” dedi. 

 

 


 
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere memleketi Erzincan'a gelen Yıldırım, Ergan Dağı Kayak Merkezi'nde piknik yapan vatandaşlarla bir araya geldi. Yıldırım, daha sonra ise şehir merkezinde bulunan Yer altı Çarşısı'nda ki bakırcı esnafı ile sohbet etti. Bakırcılarla sohbet eden Binali Yıldırım, burada bakır işlemeyi de ihmal etmedi. Yıldırım’a ayrıca bir bakır ustası ve ressam olan Yusuf Babaoğlu tarafından çizilen portresi hediye edildi. 

 

 

Yorumlar

7
 • Ömer

  3 ay önce Şikayet Et Bu adam seçilmedi ya ne diyelim artık . İnşallah daha hayırlı olacak bir şekilde hizmet etmesi nasip olur ülkemize .
  Toplam beğeni
 • Vatan evladı

  3 ay önce Şikayet Et İzmir ve istanbul kaybetti senin gibi eşsiz bir değeri
  Toplam beğeni
 • süleyman

  3 ay önce Şikayet Et yav seviyorum Binali yıldırımı, bildiğin dopink etkisi yapıyor
  Toplam beğeni
 • ahmet

  3 ay önce Şikayet Et kahkaha attim ya . baskanim sizi cok seviyorum
  Toplam beğeni
 • chpkk

  3 ay önce Şikayet Et dava adamı
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.