Haber 7

İçişleri Bakanlığı duyurdu! Orman yangınıyla ilgili önemli gelişme

Marmara Adası'ndaki yangınla ilgili soruşturma kapsamında bir kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.
GİRİŞ 13.08.2019 11:24 GÜNCEL
Metin Boyutu

İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, gazetecilerin yangının çıkış sebebiyle ilgili kendisine yönelttiği soruya "Elimize ulaşan bazı bilgiler ve deliller var. Tabi çalışmalarımız emniyet birimlerimizce devam ettiriliyor. Adli bir vaka oluşmuş ve olay adliyeye sevk edilmiş durumda. Şu an için bir gözaltı yok ama iddialar doğruysa gerekli işlemler yapılacak ve en yakın süreçte sonuçlandırılacaktır" yanıtını vermişti.

 

 

Yorumlar

10
 • dr.özcan

  4 ay önce Şikayet Et diyelimki bizzat ve kasıtlı olarak binjerce dönüm ormanı yakan kişiyi yüzlerce kişi yakınen gördü ve yakaladık,Allah aşkına herhangi bir ceza varmı,bir ağaç bir insan kadar kıymetli hadi ne ceza,birgün yatarmı,bir lira para cz varmı,ya böyle bir ülke dünyada görülmüş birşey değil.
  Toplam beğeni
 • ahmet

  4 ay önce Şikayet Et cok fazla orman yangininoldu
  • ormancı

   4 ay önce Şikayet Et Güzel tespit
 • salih

  4 ay önce Şikayet Et suçluyu yakalamışsınız garibanın biridir muhakkak ömür boyu hapis nasıl olsa arkası yoktur olay kapanır gider
 • Selim 06

  4 ay önce Şikayet Et Nerde bu çevreci diye geçinenler gelinde şu yangınlar yardımcı olun sana sizin içinizdeki hiç biriniz çevreci deyilsiniz o sanatcı bozuntuları sizin sesiniz neden çıkmıyor ne oldu ağzınız mühürledilermi sizin amacımız ne yeşili korumak nede bu vatana saygı duymak ancak ülkeyi kağos yaratmak bundan sonra lütfen iki yüzlü olmayın
  Toplam beğeni
 • zafergülten

  4 ay önce Şikayet Et acaba olay töröristlerin işimi,yoksa orman yanarsa bir kısmını imara açtırır,inşaat yaparız diyen bazı uyanıkların işimi.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.