Haber 7

Kahreden bilanço! 40 kişi hayatını kaybetti, 349 kişi yaralandı

Bayram tatilinin başladığı 9 Ağustos mesai bitiminden 13 Ağustos saat 16.00'ya kadar meydana gelen kazalarda ölü sayısı 40'a, yaralı sayısı 349'a yükseldi.
GİRİŞ 14.08.2019 07:39 GÜNCEL
Metin Boyutu

Kurban Bayramı tatilinde son 24 saatte yurt genelinde meydana gelen trafik kazalarında 9 kişi yaşamını yitirdi, 140 kişi yaralandı.

 

 

AA muhabirinin derlediği bilgilere göre, Kurban Bayramı tatili dolayısıyla trafik yoğunluğunun arttığı 9 Ağustos Cuma günü mesai bitiminden 13 Ağustos saat 16.00'ya kadar ülke genelinde ölümlü ve yaralamalı kazalar meydana geldi.

Son 24 saatteki kazalarda 9 kişi hayatını kaybetti, 140 kişi yaralandı.

 

 

Bayram tatilinin başladığı 9 Ağustos mesai bitiminden bugün saat 16.00'ya kadar meydana gelen kazalarda ölü sayısı 40'a, yaralı sayısı 349'a yükseldi.

Yorumlar

7
 • Türk Tokatı

  4 ay önce Şikayet Et İşte çözüm. Yazın. Her araçta kamera zorunlu olsun. Kamera ile kural ihlali tespit edenlere emliyeti bilgilendirmeleri karşılığında karşı tarafa kesilen cezanın yarısı ödensin. cezalarda %50 arttırırlsın. bak ozaman bitane kalacakmı.
 • Bilmeyen

  4 ay önce Şikayet Et Kaliteli egitim yok kibir cok bilincsiz yasayan insanimiz cok. Ceza yok
 • murat

  4 ay önce Şikayet Et Araba sürmek için ehliyet gerekli ama her ehliyetini alanda araba kullanamıyor malesef. Kimi korkarak kullanıyor, kimi özgüven patlaması yaşayarak son gaz gidiyor. Bu dengesizlik ortadan kalkması için düzgün ve kaliteli bir eğitim şart. En az iki yıl üniversite okur gibi her şartta araba kullanımı için eğitim alınmalı. Bunun başka yolu yok.
  Toplam beğeni
 • Vay arkadaş

  4 ay önce Şikayet Et Bize bir ülkenin saldırmasına gerek yok abd ırakı alırken kaybettiği asker sayısı bizim bir yılda bayram yolculuklarında kaybettiğimiz insan sayısından daha az..vay arkadaş ne kadar bilinçsiz bir toplum olma yönünde ilerliyoruz..
  Toplam beğeni
 • Yusuf

  4 ay önce Şikayet Et Araç kullanımı ve yollar tamamen yasaklanmali
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.