Haber 7

Ölü bulunan kadının hayatı dram çıktı

Adana'da özel bir hastanenin kullanılmayan yemekhanesinde ölü bulunan 38 yaşındaki kadının 20 yıldır kimse sahip çıkmadığı için sokaklarda yaşadığı ortaya çıktı.
GİRİŞ 14.08.2019 09:50 GÜNCEL
Metin Boyutu
Ölü bulunan kadının hayatı dram çıktı

Edinilen bilgiye göre olay, 6 Ağustos Salı günü Seyhan ilçesi Çınarlı Mahallesi’nde meydana geldi. Atatürk Caddesi üzerinde bulunan özel bir hastanenin kullanılmayan yemekhanesine giren hastane çalışanları yerde hareketsiz halde yatan bir kadını gördü. Çalışanların haber vermesiyle olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kadının hayatını kaybettiğini saptadı. 

20 YIL SOKAKLARDA KALDI

 

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri kadını ve ölüm şeklini araştırmaya başladı. Polis kısa sürede kadının isminin Hatice Kırtay (38) olduğunu ve 20 yıldır sokaklarda yaşadığını belirledi. 

Yapılan ön otopside ve olay yeri incelemesinde kadının ölümünde herhangi bir kesici, delici ve ateşli silah yaralanmasına rastlanmadı. Kadının cenazesi otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. 

5 AY ÖNCEKİ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

 

Bu arada, genç kadının 20 yıl önce evlenip ayrıldığı bu nedenle kimse sahip çıkmayınca sokaklarda yaşadığı belirtildi. Genç kadının 20 yıldır hastane bahçelerinde ve ATM kulübelerinde yatıp kalktığı öğrenildi. Geçtiğimiz mart ayında da gece düşüp burnunu ve kafasını kaldırım taşına vurduğu için yaralandığı bu nedenle ambulansla Seyhan Devlet Hastanesine getirildiği burada tedavi edildiği ve basın mensupları tarafından görüntülendiği ortaya çıktı. Burada Kırtay'ın gözyaşları içinde, "Kimseden yardım istemiyorum" dediği görüldü. Kırtay'ı muayene eden doktor ise Kırtay'ın zaman zaman ambulans tarafından hastaneye getirildiğini ancak tedavisi tamamlanmadan hastaneden kaçtığını, hastane bahçesinde kaldığını söyledi. 

Yorumlar

1
 • Yaşar

  4 ay önce Şikayet Et Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste yazık o ve onun gibi olan insanlar sahip çıkılması gereken ne insanlar vardır malesef üzülüyorum allah yar ve yardımcımız olsun amin
  Toplam beğeni
 • Çavuş

  4 ay önce Şikayet Et O gitti ?????? Bilmiyoruz neden, bunun gibiler varsa ki vardır Devlet ve Millet olarak sorumlu degilmiyiz, yazık olmuş fâkire.
  Toplam beğeni
 • Arife

  4 ay önce Şikayet Et Allah rahmet eylesin . Dünya bir sinema sahnesi gibi zamanı gelen çıkıp rolünü oynayıp gidiyor.
  Toplam beğeni
 • Hayret

  4 ay önce Şikayet Et Neden bu kadına sahip çıkılmadı heee nerdeydiniz devletbey eyy Hiç mi kimsenin vicdanı yoktu 20 yıldır
  Toplam beğeni
  • Vatandaş

   4 ay önce Şikayet Et Nereden biliyorsun yardım teklif edilip edilmediğini. Sigortası olmadığı halde hastanede tedavi ediliyor. Rahmetli bunu bile istememiş kaçmış. Her firsatta muhalefet olsun diye konuşmaktan vazgeçin. Allah şahidim olsun siz bu devleti haketmiyorsunuz.
   Toplam beğeni
  • canım memleketim

   4 ay önce Şikayet Et devletbey ne ya
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.