Haber 7

Türkiye ile ABD anlaşmıştı! Ve beklenen haber geldi! MSB duyurdu

Milli Savunma Bakanlığı'ndan (MSB) ABD ile varılan anlaşma kapsamında yeni bir açıklama yapıldı. Açıklamada, "Şanlıurfa'da kurulacak Müşterek Harekat Merkezinin faaliyete geçirilmesine yönelik çalışmalara devam edilmektedir" denilirken, "Bölgede İnsansız Hava Araçlarımız görev icra etmeye başlamıştır" ifadelerine yer verildi.
GİRİŞ 14.08.2019 14:53 GÜNCEL
Metin Boyutu

Milli Savunma Bakanlığı'ndan (MSB) ABD ile varılan anlaşma kapsamında yeni bir açıklama yapıldı.

 

 

Yapılan açıklamada;

"1. ABD ile koordineli bir şekilde Suriye kuzeyinde tesis edilmesi planlanan Güvenli Bölge kapsamında; Şanlıurfa'da kurulacak Müşterek Harekat Merkezinin faaliyete geçirilmesine yönelik çalışmalara devam edilmektedir.

 

 

2. Bölgede İnsansız Hava Araçlarımız görev icra etmeye başlamıştır" denildi.

Yorumlar

42
 • Abdullah

  3 ay önce Şikayet Et incirliğimiz varıdı birde mis gibi koordineli harekat merkezimiz oldu.. NATO istemiyoruz ABD istemiyoruz İsrail istemiyoruz hepsinin canı cehenneme bize Allah yeter binelim tepelerine ne bekliyoruz
  Toplam beğeni
 • belii

  3 ay önce Şikayet Et ABD nin klasik oyalama oyunu türkiyede yemis bu oyunu beli
  Toplam beğeni
 • belde

  3 ay önce Şikayet Et abd ye güven olmaz, eğer anlaşma iyi yapılmaz ise bunlar bizi yine oyalarlar. güneyimizde terör koridorunu tam hayata geçirirler. bunları önleyecek ne varsa yapılmalı. yoksa güneyimizde yeni bir devlet kurmak için her fırsatı kollayacak bu Birleşik İblislerin Devleti
  Toplam beğeni
 • Tevekkel

  3 ay önce Şikayet Et Dün olduğu gibi bugün de teröre karşı daha azimli ve güvenli operasyonlar olacaktır, merak etmiyelim. Amerika nın esas niyeti, İran'a karşı sınırı olmadığı halde sınırındayım diye gözdağı.
 • hsd

  3 ay önce Şikayet Et bi kaç sene daha oyalanalım ve suriye planlarımızı abd ile paylaşalım.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.