Haber 7

Erdoğan'dan ünlü sanatçıya övgü dolu sözler!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda konuştu. Başkan Erdoğan, İzmir-İstanbul otoyoluyla ilgili yaptığı paylaşımdan dolayı ünlü sanatçı Demet Akalın'dan övgüyle bahsetti.
GİRİŞ 23.08.2019 20:08 GÜNCEL
Metin Boyutu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda, İzmir-İstanbul otoyoluyla ilgili yaptığı paylaşımından dolayı ünlü şarkıcı Demet Akalın hakkında ilk kez konuştu.

Erdoğan Akalın'a bir kez daha teşekkürlerini iletirken, 'Akalın'ı dava edeceğiz' diyen CHP'lilere de tepki gösterdi.

'MAŞALLAH, DİMDİK DURUYOR'

Erdoğan açıklamasında ''Milletle irtibatını kaybederek yolunu şaşırdığı gün AK Parti'nin de vadesi dolmuş demektir. Bizi ister sevsin, sevmesin bu ülkede aklı ve vicdanı olan herkes şunu bilir, içinden kabul eder hatta biraz zorlarsanız ikrar da eder. Demokrasi ve ekonomide Cumhuriyet döneminde en büyük atılımı AK Parti yaptırmıştır. Eserlerimizle ortadayız. 18 yıl bunu ispat ettik. Az önce bana şöyle bir mesajı okudular, hepinizin tanıdığı bildiği bir zat. Meğerse bu ara İstanbul-İzmir otobanından gitmiş. O yolların güzelliğini görünce de bize iftihar dualarını ifade ediyor. 426 kilometre bir yol. Ve tüm bu yolda kaza riski adeta yok oluyor. Ve elinizi kolunuzu sallaya sallaya yolculuk yapıyorsunuz. Bir sanatçı da biliyorsunuz Instagram'dan mesaj attı; Bu yolları yapanlardan Allah razı olsun" dedi. Fakat CHP'nin bir tane mensubu, hani o pusulaların üstüne yatan vardı ya, onlar o işten anlar, o da dava açacağını söylüyor. Yetmedi bizimle ilgili de dava açacakmış. Fakat sanatçı maşallah dimdik duruyor 'hiç umrumda değil' diyor. Mesele bu, inanmak. Ben de kendilerine döndüm teşekkür ettim.'' ifadelerini kullandı.NE OLMUŞTU?

4 Ağustos tarihinde Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın hizmete açtığı 'İstanbul-İzmir Otoyolu'nu kullanan ünlü sanatçı Demet Akalın, yeni yoldan övgü dolu sözlerle bahsetmişti. Akal'ın dev projeyle ilgili ''Allah yapanlardan razı olsun' ifadelerini kullanmıştı.

 

 

BAŞKAN ERDOĞAN'DAN TEŞEKKÜR TELEFONU

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı İstanbul-İzmir otoyolundan geçmiş, Şarkıcı, yoldan bir fotoğraf paylaşarak çok beğendiğini söyleyince Erdoğan arayarak teşekkür etmişti.

Demet Akalın, İstanbul-İzmir otoyolundan geçerken "2 saatte dünya yol geldik. Pahalı deniyor ama İtalya'da otobanlar adım başı para." demişti.

 

Akalın, bu haberi paylaşırken de "3 gün üst üste rüyamda gördüm cumhurbaşkanımızı. Hafif bir şok oldum arayınca. Allah ona uzun ömürler versin" dedi.

Yorumlar

15
 • Selma

  2 hafta önce Şikayet Et Erdoğana Dua edilince mahkemeye veriliyor, terörist başlarına edilince baş tacı yapılıyor. ALLAH bu chp yi bir an önce kahretsin. Sizin yüzünüzden sözde cok sevdiğiniz atatürkün bile kemikleri sızlıyordur
  Toplam beğeni
 • El-aziz

  3 hafta önce Şikayet Et Rabbimin ilmi malı mülkü arş-ı âlemleri kadar senden razı olsun ömrün uzun bereketli olsun güzel insan
  Toplam beğeni
 • Adana01

  3 hafta önce Şikayet Et Sayın Başkanım biz asla nankörlerden olmadık olmayacağız. doğrusu güzeli neyse onu söylemeye devam edeceğiz. bizim kalbimiz temiz alnımız AK. geçmişten geleceğe onurumuzla yaşıyoruz.
  Toplam beğeni
 • Ali

  3 hafta önce Şikayet Et Savunma sanayi, Askeri olarak dünyada başarılı ülkemizi korumak amacıyla hamleler, doğu akdenizde ülkemiz menfaatine sondajlar ve bir çok uğraşlar. Dünyada bizi tiye almayan ülkelere karşı gücümüzü anlatabilme, teröre karşı önce diplomatik çözüm anlamayınca askeri etkin müdahaleler. Yani bunları görmeyip hala çığırtkanlık yapan zavallı partiler var.
  Toplam beğeni
 • Aytekin

  3 hafta önce Şikayet Et O yolları yapandan Allah bin kere razı olsun. Mükemmel Harika yollar, bunlar benim ülkemin insanına benim vatanıma az bile,
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.