Haber 7

Annesi ve sevgilisi tarafından öldürülen minik Eymen toprağa verildi

İzmir’de iddialara göre annesi ve sevgilisi tarafından öldürüldükten sonra cesedi tandırda bulunan 5 yaşındaki minik Eymen’in cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından Eskişehir'de toprağa verildi.
GİRİŞ 04.09.2019 17:42 GÜNCEL
Metin Boyutu
Annesi ve sevgilisi tarafından öldürülen minik Eymen toprağa verildi

İzmir’den özel bir otomobilin bagajından Eskişehir'e getirilen cenaze, ilk olarak Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi morguna konuldu. Daha sonra buradan alınan cenaze, Hal Camii’nde ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlığa defnedildi. 

 

Cenazeye küçük Eymen'in anneannesi, dedesi, ailesi ve yakınları katılırken, imam ise kıldırdığı cenaze namazının ardından tabutu öptü. Mezarlığa götürülmek üzere cenaze aracına koyulan tabutu taşıyan dedesi ise gözyaşlarına hâkim olamadı. 

 

Yorumlar

17
 • Yetersiz

  1 hafta önce Şikayet Et Kul kanunları hem adaletsizliği getirir hemde 20 senede bir deforme olur. 1440 sene öncesine dönmek gerekir.
 • naci

  1 hafta önce Şikayet Et simdi bu cocuk geride oteki dunyada annesini kurtaracak yazik
 • metin

  1 hafta önce Şikayet Et ben bir gün bu çocuma ağladım kahrolsun şeytan yasasın onları yakacak cehenneme bu dünyada idammmmmmmm istiyoruz idammmmmmm........
 • Vatansever

  1 hafta önce Şikayet Et Rabbim Masum günahsız evlatlarımızın mekanlarını cennet bahçesi eylesin. Kahrolsun, kırılsın bu çocuklara uzanan eller.
 • Bir kadin...

  1 hafta önce Şikayet Et Ananesi dedesi daha önce bnerdeymiş herkes kendi zevkine düşmüş şimdi devlet bu işe el atmalı sağlık raporu istiyorlar nikahtan önce ruh sağlığı da eklenmeli ve evlilk kursları olmalı
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.