Haber 7

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Erdoğan'ın sözleri blöf değil

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "(Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'kapılarımızı açarız' açıklaması) Bu ne bir tehdittir ne de bir blöftür. Bu bir gerçektir."
GİRİŞ 06.09.2019 12:50 GÜNCEL
Metin Boyutu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Erdoğan'ın sözleri blöf değil

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Kapılarımızı açarız" açıklamasıyla ilgili konuştu. Oktay, Bu ne bir tehdittir ne de bir blöftür. Bu bir gerçektir" dedi.

 

İdlib üzerinden göç dalgası olabileceğini de hatırlatan Oktay, "Nasıl olsa yeni göç akımı dalgası başlarsa Türkiye bunu göğüsleyecektir yaklaşımı ve rahatlığı, kesinlikle yanlış bir rahatlık ve yaklaşımdır" ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Batı verilen sözü tutmadı. Güvenli bölge olmazsa kapıları açmak zorunda kalırız. Ya destek verecekseniz verin, vermeyecekseniz kusura bakmayın kapıları açmak zorunda kalırız. Bu yükü sadece biz mi çekeceğiz. Siz de bakalım nasıl taşınırmış bunu bir görün. 

Yorumlar

46
 • Gurbetçi

  2 hafta önce Şikayet Et Bu akıl ancak sayın Erdoğan’da var çok isabetli bir karar Suriye’de atılan her adım doğru dış politika da iyi şeyler yapılıyor tüm dünya bizi dikkatla takip ediyor ..
 • Çavuş

  2 hafta önce Şikayet Et Onların eline böyle fırsat geçse kargo uçaklarla taşıma yaparlar, bırak gitsinler Avrupa'dan dost post olmaz,
 • Misafir

  2 hafta önce Şikayet Et Bunlar bizim din kardeşimiz. Açarsan kapıları bu gavurlar çoluk çocuk demeden ırzlarına dahi tasallut olurlar. Bize bu durumda ensar olmak düşer.
 • Yunus Emre

  2 hafta önce Şikayet Et Reis geç bile kaldın artık bizde bir şey yapalım şu keferelere.
 • itimad edin

  2 hafta önce Şikayet Et Erdoğanın ve devletin bir bildiği vardır. Hoşunuza gitmese bile mülteci konusunda sabredin. Zamanı geldiğinde en iyi ve doğrusu yapılacaktır. Bazılarının tavırları hoş değil. Bu bize fayda değil zarar verir.
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.