Haber 7

HDP binası önünde aileleri ziyaret etti, gözyaşlarını tutamadı

Diyarbakır'da çocukları dağa kaçırılan aileleri ziyaret eden eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek, aileleri dinlerken gözyaşlarına hakim olamadı.
GİRİŞ 11.09.2019 15:19 GÜNCEL
Metin Boyutu
HDP binası önünde aileleri ziyaret etti, gözyaşlarını tutamadı

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek, Diyarbakır'da oturma eylemi yapan aileleri ziyaret etti. Ağlayan ailelerle sohbet edip acılarını paylaşan Gökçek'in gözyaşlarını tutamadığı görüldü. Gökçek, "Allah düşmanıma bile evlat acısı vermesin, onları evlatlarıyla sınamasın. Hepimiz kardeşiz. Bu anaların haklı ve onurlu mücadelesi mutlaka kazanacak" dedi.

 

Nevin Gökçek gözyaşlarına hakim olamadı

Ziyaretin ardından Gökçek ve beraberindekiler HDP Diyarbakır il binasının önünden ayrıldı.

 

Çocukları için nöbet tutan ailelere destek oldu

Yorumlar

6
 • Vatandaş

  1 hafta önce Şikayet Et Nevşin Mengü sen ne zaman ziyaret edicen
  Toplam beğeni
 • C.Türk

  1 hafta önce Şikayet Et Çocukları pkk tarafından kaçırılan Anneleri kim bu hale soktu ise Kim sebep oldu ise Allah,a havale ediyoruz!!! ... Allah versin belalarını!!.
  Toplam beğeni
 • mert

  1 hafta önce Şikayet Et Bu gözü yaşlı anneleri Türkiyemdeki bütün sivil toplum örgütleri ve hepimiz destek ziyaretinde bulunarak ülkemizin birliğine katkı sağlayacak bir kampanyaya dönüştürmeliyiz haydi Türkiyem göreyim seni bu hareketle pkk itine ve ona gönül veren hainlere ülkeyi dar etmeliyiz.
  Toplam beğeni
 • İlyas

  1 hafta önce Şikayet Et Allah razı olsun Gökçek ailesinden . Hakkaten sadakat denince en başta onlar akla gelmektedir. Çizgilerinden hiç taviz vermediler. Daima Reisin yanında durdular.
  Toplam beğeni
 • Destan

  1 hafta önce Şikayet Et Sagolun Nevin Hanim. Herkes elinden geldiği kadar destek çiksin. Anadolu insaninin içtiği gözyaşi son bulsun.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.