Haber 7

Büyük skandal! Türk askerinin koordinatlarını yayınladılar

Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna düzenleyeceği operasyon öncesinde TSK intikal ve hazırlıklarını sürdürürken Yunanistan'dan skandal bir hamle geldi.
GİRİŞ 09.10.2019 15:46 GÜNCEL
Metin Boyutu
Büyük skandal! Türk askerinin koordinatlarını yayınladılar

Suriye'nin kuzeyinfe PKK'nın uzantısı YPG'nin varlığını yok etmek ve Türkiye'deki Suriyelilere güvenli bölge oluşturarak ülkelerine dönmeyi sağlamak için TSK, Fırat'ın doğusunda Suriye'nin kuzeyine operasyon hazırlığı içinde.

 

 

TSK'NIN KOORDİNATLARINI PAYLAŞTI

Mehmetçik, bölgedeki konuşlanmasını sürdürürken, operasyondan rahatsız olan Yunanistan medyası, TSK'nın konuşlandığı bazı bölgelerin koordinatları ve uydu görüntülerini sosyal medyadan paylaştı.

Yunanistan bu hareketiyle bir kez daha kimin tarafında olduğunu acıkça belli etti.

 

 

Yorumlar

181
 • ali

  1 hafta önce Şikayet Et Yunanlıların bu ülkede çok sevgili dostları var.Bunlar araplara düşman (müslüman olduğu için yoksa ESED i severler) Yunan gavuruna dostturlar. İzmirde onları denize döktüklerinden dolayı da pişmandırlar.Araplar bizi arkamızdan vurmuş halbuki yunan karşımızdan vurmuş mert bir düşmanmış
 • Kamil

  1 hafta önce Şikayet Et ula yunan gavuru boyunu aşan işlere burnunu sokma. Türk ordusunun şakası yoktur. PKK yı destekleyip sonunda kuyruğu kıstırıp kaçanlar seni de destekliyor. Fino köpek gibi sahte çobanlara aldanıp da başına iş alma.
 • vatansevdalısı

  1 hafta önce Şikayet Et Bizden zorla masada alınan Yunan Adalarının geri alınması zamanı geldi. Al sana Adaların koordinatları.##-##-##-##-## Şimdi sen düşün Yunanistan
 • Türkoğlu

  1 hafta önce Şikayet Et Sıra da Adalar var
  Toplam beğeni
 • Vatandas..

  1 hafta önce Şikayet Et Amma saf insanlar var su haberlere ve olaylara inanan.kimse gomuyo ortada oynanan tiyatrolari
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.