Haber 7

Barış Pınarı Harekatı'nı skandal manşetle duyurdular

Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna yönelik operasyon başlatması sonrasına terör örgütünün yalanları, BirGün, SolHaber ve Diken gazetesi üzerinden servis edildi.
GİRİŞ 09.10.2019 17:47 GÜNCEL
Metin Boyutu
Barış Pınarı Harekatı'nı skandal manşetle duyurdular

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Suriye'nin kuzeyindeki terör örgütü YPG'ye yönelik büyük bir operasyon başlattı.

CAN DÜNDAR DA YİNE HAİN OLARAK YERİNİ ALDI

Vatan hainliğinden yurt dışına çıkan ve Türkiye aleyhinde yaptığı ihanet haberciliğiyle bilinen Can Dündar Türkiye'nin teröristleri vurmasına karşı çıktı ve hainliğini bir kez daha tescilledi. 

İŞTE İHANET SÖZLERİ

"Savaş,Erdoğan’ın milliyetçilik bayrağıyla,siyasi sıkışmışlığını, ekonomik krizi, muhalefet cephesini dağıtma çabasıdır. Muhalefet, “milli mesele” diyerek bu oyuna düşerse, kendi ayağına ateş eder; ülkeyi de ateşe atar. Bize düşen, “#Savasahayır” demektir."

 

 

YALAN MEDYASI

Operasyonun ardından YPG'li teröristler, "siviller vuruluyor" yalanını ortaya attı.

 

 

Türkiye'nin operasyonunu karalamak isteyen BirGün gazetesi, terör sözcülüğüne soyunarak bu yalanları okuyucularına servis etti.

Diken AB ve BM'den medet umdu.

Sol, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan harekatı 'Suriye ateş altında' manşetiyle duyurarak teröristlerin sesi olmaya kalktı.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Barış Pınarı Harekatı"ndan dolayı yarın tüm camilerde "Fetih Suresi" okunacağını duyurdu. Sol Haber Erbaş'ın duyurusunu "Diyanet de savaşa girdi: Camilerde Fetih Suresi okunacak" başlığıyla haberleştirerek skandala imza attı.

SİVİLLER ÖLDÜ YALANI

Yorumlar

58
 • Adil

  1 hafta önce Şikayet Et İçerde temizlik şart. Ankara - istanbul - izmir - adana - mersin gibi şehirlerdeki pkk lı sayısı kandilden fazla. Bunlara da operasyon şart...
 • Mehmet

  1 hafta önce Şikayet Et Zorunuza mı gitti kuyrugunuza mı basıldı şunu bilin ki sadece kuyrukta kalmıyacak
 • Hamdi

  1 hafta önce Şikayet Et Bu Türkiye düşmanı gazete mutlaka kapatılmalıdır, Savcılarımızı göreve davet ediyorum.
 • Eren

  1 hafta önce Şikayet Et Avrupa’da böyle Tehdit Ve Tehlikeli Yayın yapan Kuruluşlar hemen , Önce yüklü para cezası ile birlikte Kapatma cezası alır... Bunları yayından kaldırmak gerekiyor... Bunlara Engel olmuyorsak , demekki Hata bunları konuşturanlarda....
 • Hakan E.

  1 hafta önce Şikayet Et Hayatları yalan bunların
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.