Haber 7

Bozdağ'dan Cumhuriyet Gazetesi’nin iftirasına sert cevap

Cumhuriyet Gazetesi’nde Adalet eski Bakanı Bekir Bozdağ’a iftira niteliğinde yayınlanan habere Bozdağ sert tepki gösterdi.
GİRİŞ 09.10.2019 18:14 GÜNCEL
Metin Boyutu
Bozdağ'dan Cumhuriyet Gazetesi’nin iftirasına sert cevap

FETÖ üyeliğiyle yargılanan Bakırköy Adliyesi Adalet Komisyonu üyesi eski hâkim Murat Özkan etkin pişmanlıktan yararlanmak için verdiği ifadede, eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın kardeşi Ünal Bozdağ’a ilişkin iddialarda bulundu.

 

 

Cumhuriyet’teki habere göre Bakırköy Adalet Komisyonu üyeliği sırasında 2012-2013 yılı döneminde sürekli memur alımı yaptıklarını, alınacak memurların listesinin Adalet Bakanlığı’nda Personel Genel Müdürlüğü’nde görev yapan Ünal Bozdağ’dan geldiğini ileri süren Murat Özkan ''Alevi yurttaşların işe alınmadığını'' iddia etti. 

BOZDAĞ ''İFTİRA''

 

 

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir bozdağ yaptığı açıklamada ''Cumhuriyet Gazetesi'nin 9 Ekim 2019 tarihinde yayınlanan nüshasında yer alan ve bazı internet haber sitelerinde ''Aleviler işe alınmıyordu'' başlığı ile verilen şahsımı ve kardeşimi hedef alan iddialar etkin pişmanlıktan yararlanmak isteyen bir kişinin iftiralarından ibarettir.'' dedi.

Yorumlar

2
  • devriye

    1 hafta önce Şikayet Et Tam ayrımcı bir gazete hizipçi .şu an chp li belediyelerde alınan işçilerin %95 alevi buna ne diyeceksiniz..
    Toplam beğeni
  • Adanalı.

    1 hafta önce Şikayet Et cumhuriyet paçavrasının her zamanki iftiraları.
    Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.