Haber 7

Canan Karatay, zeytinyağının müthiş faydalarını tek tek saydı

İç hastalıkları ve kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, zeytinyağının faydalarını tek tek sayarak "Zeytinyağı altından çok daha değerlidir. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki zeytinyağı kanser hücrelerini öldürüyor." dedi.
GİRİŞ 26.10.2019 23:59 GÜNCEL
Metin Boyutu
Canan Karatay, zeytinyağının müthiş faydalarını tek tek saydı

Hatay Valiliği himayesinde, Altınözü Kaymakamlığı ve Belediyesinin ev sahipliğinde 3. Altınözü Zeytin ve Zeytinyağı Festivali'nde konuşan Prof. Dr. Karatay, zeytinyağının önemine değindi.CİLDİ KADİFE GİBİ YAPIYOR, ÖMRÜ UZATIYOR!

 

 

Zeytin ve yağının stratejik bir bitki olduğunu dile getiren Karatay, "Sağlıklı meyvedir, altın değerindedir. Zeytinyağı da altın suyudur çünkü altın için insanlar birbirini öldürüyor. Zeytin ve zeytin yağı ömrü uzatıyor. Zeytinyağı altından çok daha değerlidir. Zeytin ve yağı kanser, mide ve bağırsak hastalıklarının yanı sıra birçok hastalığın da ilacıdır. Soğuk sıkım zeytinyağı bol bol tüketilirse, kilo almazsınız. Zeytinyağı karaciğer yağını giderir. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki, zeytinyağı kanser hücrelerini öldürüyor. Zeytinyağı eklem ağrılarını gideriyor, baş ağrılarını gideriyor, cildi yumuşatıp kadife gibi yapıyor." ifadelerini kullandı.Hatay Valisi Rahmi Doğan ile Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Meclis Araştırma Komisyonu Başkanı İbrahim Aydın'ın da konuşma yaptığı etkinlikte, zeytin hasadı gerçekleştirildi.

Yorumlar

10
 • ÇALDIRAN.....1514

  2 hafta önce Şikayet Et Zeytinyağının faydalı olduğunu C .Karatay dedi diye değil ; Allah dedi diye kullanılmalı......
  Toplam beğeni
 • emin

  3 hafta önce Şikayet Et Karataya ne ödediniz ?
  Toplam beğeni
 • ugur Mustafa

  3 hafta önce Şikayet Et Piyasada gerçek zeytinyagi yok ki
  Toplam beğeni
 • Mehmet

  3 hafta önce Şikayet Et Ne acayip milletiz zeytinin yağını çıkartıp tekrar zeytinin üzerine döküyoruz:)))
  Toplam beğeni
 • sefa

  3 hafta önce Şikayet Et şuna ömrü uzatır demeyinde, ecel gelinceye kadar sağlıklı yaşatır, hastalıktan korur deyin, daha uygun olur.
  Toplam beğeni
  • uzatır

   3 hafta önce Şikayet Et kardeş eceli Allah bilir. sen zaman kavramına bağlı olduğun için sadece zamanı yönetirsin. Allah ise zaman üstüdür o sana yönetmen için zaman verir. uzaması kısalması insan ölçeğinde tabi ki olur. şu an kendini apartmandan aşağı atarsan ölür atmazsan ölmezsin. ikisi de Allahın takdiridir ama sana verdiği akılla ve dirayetle yaptınla sorumlusun. zeytin ye yaşamını uzat kaza bela olmazsa yaşın uzar emin ol. sağlıklı beslenmezsen yaşamın kısalır.
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.