Haber 7

Dilay Korkmaz, Cadılar Bayramı'nı kutlayan ünlüleri topa tuttu!

Ünlü sunucu Dilay Korkmaz, Cadılar Bayramı'nı kutlayan ünlülere tepki gösterdi. Korkmaz Instagram hesabından "Sırf dikkat çekmek uğruna şöyle saçma sapan işlerle uğraşıp, başlığına da 'eğlence' diyenlerin gözümde düştüğü duruma hiç bir zaman düşürmesin." paylaşımıyla tepkisini ortaya koydu. Korkmaz'ın tepkisi takipçilerinden büyük destek gördü.
GİRİŞ 01.11.2019 23:26 GÜNCEL
Metin Boyutu
Dilay Korkmaz, Cadılar Bayramı'nı kutlayan ünlüleri topa tuttu!

Magazin D sunucusu Dilay Korkmaz, Cadılar Bayramı dolayısıyla kostüm partisi yapan ünlülere sosyal medya hesabı üzerinden ağır göndermelerde bulundu."SAÇMA SAPAN KOSTÜMLER GİYİP..."

Genç sunucu kişisel Twitter hesabından, "Bu geceki Cadılar bayramı paylaşımlarını hayretle izliyorum. Koca koca insanlar sırf dikkat çekmek için şu saçma sapan kostümleri giyip şu hallere düşmüşler yahu. Allah'ım beni (28) ve arkadaşlarımı (21-..) sırf dikkat çekmek uğruna şöyle saçma sapan işlerle uğraşıp, başlığına da 'eğlence' diyenlerin gözümde düştüğü duruma hiç bir zaman düşürmesin. Amin" sözleriyle dikkat çekti.

dilay korkmaz instagram

 

 

Yorumlar

21
 • süleyman

  1 hafta önce Şikayet Et hepsi laik lik diye diye gavur aşığı oldular incil den azizler gününü kutlarlarda haerleri yok
  Toplam beğeni
 • ottomans

  1 hafta önce Şikayet Et Simdiki nesile bakiyorumda batililasma ozentisi almis basini gidiyo yani toplum yuvarlak olmus kantocu teyyare grubu anliyacaginiz ama onlara insan deniyor nasil insanlarsa
  Toplam beğeni
 • Ali Diyarbakırlı

  1 hafta önce Şikayet Et Kim kendini hangi kavme benzerse ondandır
  Toplam beğeni
 • Hamdi

  1 hafta önce Şikayet Et cadılar bayramı değil canavarlar günü, sevgililer günü değil aziz valentin günü. Bu çevirileri düzeltmezsek milletimizin beynini daha çok yıkarlar.
  Toplam beğeni
 • kocatürk

  1 hafta önce Şikayet Et Kendi Bayramlarımız da tatile kaçarken,cadılar bayramını benimser olduk.Biz müslümanız,YAZIK
  Toplam beğeni
  • canan

   1 hafta önce Şikayet Et Biz Müslümanız diye herkes Müslüman olacak değil ya. Böyle durumlarda herkes kendi dininin gereğini yapar. BU ünlülerin Müslüman olduğunu nerden biliyoruz. Çıkıp beyan mı ettiler?
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.