Haber 7

Engin Altan Düzyatan'ı görenler tanıyamadı

Türkiye'yi ekranlara kilitleyen Diriliş Ertuğrul dizisinde gösterdiği performans ile büyük takdir toplayan Engin Altan Düzyatan, dizinin final yapmasının ardından imaj değiştirmişti. Ünlü oyuncunun sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım hayranları tarafından şaşkınlıkla karşılandı.
GİRİŞ 02.11.2019 22:19 GÜNCEL
Metin Boyutu
Engin Altan Düzyatan'ı görenler tanıyamadı

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, Diriliş Ertuğrul dizisinde gösterdiği performans ile izleyicilerin büyük beğenisini toplamıştı. Ünlü oyuncu, dizinin final yapmasının ardından imajını değiştirdi.HAYRANLARINI İKİYE BÖLDÜ

Bugün Instagram hesabından yeni haliyle yeni bir fotoğraf paylaşan oyuncuya hayranlarından yine bir çok yorum geldi. Kimi hayranı Düzyatan'ın yeni halini beğenirken, kimisi de eski halinin daha çok yakıştığını belirtti.

Engin Altan Düzyatan instagram

 

 

Yorumlar

20
 • Esma

  1 hafta önce Şikayet Et Trt de bir zamanlar haber sunan ali kırcaya benzemiş
  Toplam beğeni
 • ne diyelim

  1 hafta önce Şikayet Et İNSANLAR ASLINI YAŞAMALI YANİ ATALARININ YOLUNDAN GİTMELİ, ama rol için şekilleniyorlar kkendileri bilir artık.
 • 1 hafta önce Şikayet Et Ben inandım
 • Öfkeli

  1 hafta önce Şikayet Et Paraları alıp yemeye baksın, ne faydası var sanki mazlumun hakını yemeden başka, bendede aslan gibi iki erkek evlat var ama artiz değil,geçim için takla atıyorlar adeta
 • 888

  1 hafta önce Şikayet Et Böyle halide güzel O. Gencebay a benzemiş.
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.