Haber 7

Ekrem İmamoğlu manzarayı kapatıyor diye ağaçları kesti

Gazeteci Serkan Fıçıcı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun İSKİ'nin önüne heykel diktiğini ve manzarayı kapatıyor diye ağaçları kestiğini yazdı.
GİRİŞ 08.11.2019 17:08 GÜNCEL
Metin Boyutu
Ekrem İmamoğlu manzarayı kapatıyor diye ağaçları kesti

Gazeteci Serkan Fıçıcı sosyal medya hesabından Etiler'deki İSKİ lojmanındaki ağaçların manzarayı kapatıyorlar diye kesildiğini duyurdu. 

 

"İmamoğlu İSKİ’yi geri kalmışlıktan kurtarıyor. İSKİ Genel Müdürlüğü’nün önüne bu sabah (8 Kasım Cuma) heykel dikildi. Etiler’deki İSKİ lojmanların önündeki çam ağaçları da  “manzarayı kapatıyorlar” diye (1 Kasım Cuma günü) kesildi. İşte çağdaşlık ve çevrecilik."

 

Yorumlar

42
 • Sözün Bittiği Yer

  1 hafta önce Şikayet Et Heykelinen geldiler heykelinen gidecekler. Heykel kafalı zavallılar. Acınacak haldesiniz çok yazık...
  Toplam beğeni
 • adalet nerede

  1 hafta önce Şikayet Et bu resmen gavur taktiği, yani akılları sıra bizimle dalga geçiyorlar.
  Toplam beğeni
 • 1071

  1 hafta önce Şikayet Et bunu biz yani ak parti yapsa ...zırlar da zırlarlar....ahirete hazırlık yapıyorlar eeee kolay değil anlayana...
  Toplam beğeni
 • cahil

  1 hafta önce Şikayet Et heykelin gölgesi İstanbul'u serinletir
  Toplam beğeni
 • y.Gulr.

  1 hafta önce Şikayet Et İşte bu, şükür sonunda hizmete başladı İmamoğlu, Tabi ki bu zihniyetin hizmet anlayışı heykel dikmek. Yapılan bu heykeller inşallah İstanbul'umuzun ekonomisini artıracak, trafik, su, ulaşım vs. sorunlarını kökten halledecek inşallah. Herşey çok beter olacak.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.