Haber 7

Erdoğan, Mahir Ünal'ın kızının nikah törenine katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın kızı Elif Sena ile Ali Yavuz'un nikahında şahitlik yaptı. Törene siyaset dünyasından çok sayıda davetli katıldı.
GİRİŞ 08.11.2019 22:36 GÜNCEL
Metin Boyutu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mevlid-i Nebi Haftası açılış programına katıldıktan sonra Haliç Kongre Merkezinde, partisinin genel başkan yardımcısı ve Kahramanmaraş milletvekili olan Mahir Ünal'ın kızı Elif Sena Ünal ile Ali Yavuz Sayım çiftinin nikah törenine katıldı.

Çifte mutluluk dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, evlilik cüzdanını geline takdim etti.


Nikah törenine, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve kabineden birçok ismin yanı sıra milletvekilleri ve davetliler katıldı.BAŞKAN ERDOĞAN BİR DÜĞÜNE DAHA KATILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Leyla Topaktaş ile Mustafa Selçuk Erarslan çiftinin de nikahında şahitlik yaptı. 

 

Yorumlar

4
 • Yakub

  1 hafta önce Şikayet Et Allah'ım cc sen Ümmeti Muhammede sav salih saliha abid abide nesiller lütfeyle. Allah'ım cc sen kalplerimizde inananlara karşı kini nefreti sil, ülfet ver. Amin.
  Toplam beğeni
  • Ömer KARA

   1 hafta önce Şikayet Et Amin
   Toplam beğeni
  • misafir

   1 hafta önce Şikayet Et Amin amin amin
   Toplam beğeni
 • Gurbet īşci

  1 hafta önce Şikayet Et Dualarim Ūmmeti Muhammed ve şahsinizadir Muhterem Başkanim.Allah buze kafidir.
  Toplam beğeni
 • Gurbet ìşci

  1 hafta önce Şikayet Et Başkanim Allah yardimcimiz.Allah YARDIMCINIZ OLSUN.Kandiliniz mūbarek olsun.Dūğùnler hayirli olsun.Ben bu gùn Ak partili bazi ilce bediye başkanlarina.hatta ònemli size yakin isimlere kandil mesaji attim.Gòrdùler okudular cevap bile vermediler.secim òncd veriyorlardi.Size bize dūnyada ahirette Rabbim dost ve vekil olsun.Aslinda şahsiniza ciok yakin birinin yiģeniyim.Nefsime uyup hic kimseye bunu belli bile etmiyorum.Allaha emanet olunuz.
  Toplam beğeni
 • Emir Timur

  1 hafta önce Şikayet Et Allah mesut etsin nazarlardan korusun
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.