Erdoğan'dan partiye sert mesaj! Açık açık söyledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Partililere seslenen Erdoğan, "Partimizdeki hiçbir görev kimsenin tapulu malı değildir. Her birimiz milletimize hizmet etmek için bize emanet edilmiş görevlerimizi hakkıyla yerine getirmekle mükellefiz. İşinin hakkını veremeyenin, yerini bunu yapabilecek olan alır." dedi.

GİRİŞ 14.01.2020 12:56 GÜNCELLEME 14.01.2020 14:35 GÜNCEL
Erdoğan'dan partiye sert mesaj! Açık açık söyledi
Erdoğan'dan partiye sert mesaj! Açık açık söyledi

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın konuyla ilgili açıklamaları şu şekilde; 

 

 

Parti faaliyetlerini de ihmal etmiyoruz. Bizim en büyük gücümüz milletimizle olan gönül bağımızdır. Bu şekilde AK Parti'nin milletimizin partisi olma vasfını koruyup güçlendirebiliriz. Partimizdeki hiçbir görev kimsenin tapulu malı değildir. Her birimiz milletimize hizmet etmek için bize emanet edilmiş görevlerimizi hakkıyla yerine getirmekle mükellefiz. İşinin hakkını veremeyenin, yerini bunu yapabilecek olan alır. Siyasette görev üstlenecek yeni kadroları yetiştirme de bize düşüyor. AK Parti Siyaset Akademisi'ni bunun için kurduk."

ETİKETLER

YORUMLAR 3
 • İrem 1 ay önce Şikayet Et
  Hayırlı olsun hocam
  Cevapla
 • köroğlu 1 ay önce Şikayet Et
  öylede o zaman bolu il başkanı niye hala duruyor halkın nabzını tutmuyormusunuz
  Cevapla
 • oflu 1 ay önce Şikayet Et
  keşke çok önceleri deseydiniz,,,olsaydı bu....ama vakit çok geç,,,,,,,istanbulun ve diğer yerlerin kaybolmasına sebep olanlar hala baştacı,,,,,,,millet onları tanıyor,,,,,
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR