SON DAKİKA: Sağlık Bakanlığı'nda 5 bin 581 kişi uzaklaştırıldı
01 Eylül 2013, 15:20

Mısır'da Rabia Meydanında darbe karşıtı gösteri yaptığı sırada keskin nişancı kurşunuyla hayatını kaybeden 17 yaşındaki Esma Biltaci'nin hastanedeki son anları görüntülendi.

Abdurrahman Koç'un haberi

14 Ağustos günü darbeye karşı gösterilere katılan İhvan lideri Muhammed Biltaci'nin kızı Esma, keskin nişancı tarafından şehit edilmişti. Rabia meydanında Kur'an okuduğu sırada darbe alan Biltaci, kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınmış, ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Esma'nın hastanedeki son anları çevrede bulunan kişiler tarafından kameralara kaydedilip internete yüklendi. Görüntüleri alan kişi, tedavi gören kızın Dr. Muhammed Biltaci'nin kızı Esma olduğunu söylüyor.

 • YORUMLAR

 • mehmet selim günel - 02.09.2013 08:52

  islam dünyası. bir bu kızdan ibaret,başka bi mesele kalmadı,şehid esmanın son görüntüsü,şehit esmanın son twiti,facebook a ne yazdıydı,kardeşim papazlar gibi cennet bekçiliğini bırakında,islam devletlerinin başına geçirilen sahte müslüman liderler yüzünden ölecek olan milyonlarca gariban müslümanı kurtarmak için bir şeyler yapın
 • hasan yılmaz - 02.09.2013 01:37

  emre kardeşim. herkes tufaya düşer olsun.kenara sıkıştı millet.öyle böyle idare edilecek
 • Emre Emre - 01.09.2013 23:27

  Her görüntüyü de vermeseniz.... Allah mekanını cennet, şehadetini kabul etsin. Ancak verdiğiniz görüntü Esmanın görüntüsü ise daha önce verdiğiniz "Esma'nın vurulma anı"ndaki görüntü Esma değil... ya da tam tersi...
 • Ahmet Tokkan - 01.09.2013 22:16

  CENNETE GİDEN HANIM. Bizde dünya gözüyle cennete bir hanımefendinin nasıl gittiğini görmüş olduk böylece,zihniyeti bozuklar iyi izlesin bu görüntüyü.
 • adem özdemir - 01.09.2013 17:54

  Onlara da kızgın ateş müjdeler olsun!!!!!!!. O'na kastedenler ise 40-50 senelik uşaklıkla geçirecekleri hayata mukabil ebedi ateşi kazandılar. Çok iyi bir alışveriş yaptılar.

YORUM GÖNDER

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun

Girmiş olduğunuz sayfa Haber7'nin mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Haber7'de daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz. Mobil sitede devam et Normal siteye git