Haber 7

Yavrularını korumak isterken öldü

Söğüt ağacının gövdesinde doğum anne kedi yavrularını köpek saldırısından korumak isterken öldü.
GİRİŞ 09.06.2019 19:38 Hayvanlar alemi
Metin Boyutu
Yavrularını korumak isterken öldü

Bursa İznik'te Çakırca köyü sahilinde 1,5 ay önce anne kedi, söğüt ağacının gövdesinde doğum yapmıştı. Yavrularına söğüt ağacının dalında büyütmeye çalışan siyah renkli anne kedi yavrularını köpek saldırısından korumak isterken öldü.Talihsiz olay dün akşam sıralarında yaşandı. Yavrularına saldıran köpeğin önüne atlayan anne kedi, yavrularını korumak isterken bedelini canıyla ödedi. Öksüz kalan yavrular halen söğüt ağacında yaşıyor. Henüz bakıma muhtaç olan yavrulara kahvehane işletmecisi bakıyor.


 

 

 

Yorumlar

2
 • sahın

  4 ay önce Şikayet Et Etrafındaki insanlara sevap kazanmak için bir fırsat
 • ...

  4 ay önce Şikayet Et 7-8 yıl önceydi ,anne kedilerden biri ağızından hafifçe yaralnamıştı ve o halle 3 yavruyu asma dallarından tırmanark 2 katın balkonuna getirmişti..aslında çok çekingen olmasına rağmen yardım istercesine yakın duruyordu yiyecek verdim yemedi hastaydı ,gitti bir daha bahçede görmedim..yavruların gözü kapalı besleyici olsun diye süte bir yumarta biraz şeker az yağ az vitamin ve balık yağıyla karıştırıp ağızlarını hafiften süte batırınca hemen yalamıyı öğrendiler ve ben büyüttüm ,sürekli baktımda ama 4 yıl sonra hiçbiri yoktu ,bir araştırma-deneyde anne sütü içmeyen kediler 3-4 yıl sonra kalp damar ve diğer hastlaıklardan yaşamıyormuş..
 • yorumcu

  4 ay önce Şikayet Et seleksiyon
  Toplam beğeni
  • prmk

   4 ay önce Şikayet Et seleksiyon dediğinde hayatta kalanını güçlü olması gerekiyordu fakat burada en güçsüz olan yavrular hayatta kalmış... burada darwinist bir şey değil yaratıcının kadınlara verdiği annelik duygusunu görüyorum.
   Toplam beğeni
  • selim ileri

   4 ay önce Şikayet Et geri zekalı!!!
  • ali

   4 ay önce Şikayet Et de git seleksiyonmuş
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.