Haber 7

Haber7’de bayrak değişimi

Türkiye’de internet haberciliğinde adından söz ettirmeye devam eden Haber7.com’da bayrak değişimi yaşandı. Haber7 Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Erdoğan görevini, Kanal 7 Haber Müdürü Adnan Gayhan’a devretti.
GİRİŞ 10.08.2018 13:04 İnternet Medyası
Metin Boyutu

Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde gerçekleştirilen görev değişikliği sonrası İbrahim Erdoğan, Dijital Projeler Koordinatörlüğü görevine atandı.Her geçen gün katlanmaya devam eden okuyucu sayısı ile Türkiye’de internet haberciliğinin lokomotifi görevini üstlenen Haber7.com’daki bayrak değişiminin hayırlara vesile olmasını diler, Haber7.com’un kuruluş ilkeleri ışığında dürüst, etkin ve hızlı habercilik anlayışından asla taviz vermeden yayıncılık hayatına devam edeceğini okurlarımıza duyururuz.

 

 

ADNAN GAYHAN KİMDİR?

1975 İstanbul doğumlu olan Adnan Gayhan, İstanbul Gaziosmanpaşa Küçükköy İmam Hatip Lisesi’nin ardından İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Kanal7 Haber merkezinde gazetecilik mesleğine başlayan Gayhan, görev yaptığı 20 yıl boyunca sırasıyla muhabirlik, istihbarat şefliği ve haber müdürlüğü görevlerini yürüttü. Gayhan, 9 Ağustos 2018 tarihi itibariyle Haber7.com Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirildi.

Evli ve 2 çocuk babası olan Gayhan, Arapça ve İngilizce dillerini bilmektedir.

Yorumlar

11
 • turkuaz

  8 ay önce Şikayet Et Hayırlı olsun. Şunu da eklemek isterim. Eğitim portalı daha aktif olmalı çok bayat haberler var.Bunu da lütfen dikkate alalım.
 • VATANDAŞ

  9 ay önce Şikayet Et hayırlı olmasını diliyorum
 • selim özek van

  9 ay önce Şikayet Et hayırlı olsun
 • vatandaş

  9 ay önce Şikayet Et Hayırlı olsun..!!
 • Hilal

  9 ay önce Şikayet Et Hayırlı olsun.
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.