Haber 7

Arda geldi ortalık karıştı! 'Terörist değiliz biz'

Medipol Başakşehir'in, Barcelona'dan kadrosuna kattığı Arda Turan'ın, İstanbul'a gelişinin ardından Atatürk Havalimanı'nda polis ile taraftarlar arasında arbede yaşandı.
GİRİŞ 13.01.2018 19:57 İstanbul Başakşehir
Metin Boyutu
Arda geldi ortalık karıştı! 'Terörist değiliz biz'

Medipol Başakşehir'in, Barcelona'dan kadrosuna kattığı Arda Turan, İstanbul'a geldi. Arda'nın Atatürk Havalimanı'ndan ayrılması sırasında Medipol Başakşehirli taraftarlar ve polisler arasında arbede yaşandı.

Yıldız futbolcu havalimanından ayrılmak üzere araca binerken, polisler, taraftarları araçtan uzak tutmak için müdahalede bulundu. Daha sonra Medipol Başakşehir yöneticilerinden Mustafa Saral araya girerek güvenlik güçleri ve taraftarları sakinleştirdi.Medipol Başakşehir taraftarları bu olayın ardından, "Terörist değil, taraftarız" şeklinde tezahüratta bulundu.

Yorumlar

20
 • YAŞASIN TÜRKIYE

  11 ay önce Şikayet Et Bu adamı aprondan çıkarabilecekleri başka kapılarda var.Sadece pasaport girişi yapılacak,bu da çok zor değil.Ama mesele bu değil,mesele taraftarların geliş katını talan etmesi.
  Toplam beğeni
 • YAŞASIN TÜRKIYE

  11 ay önce Şikayet Et Bu taraftarlar klüplerin havalimanına bilinçli olarak yönlendirdiği gruplardır.Ee o kadar para saydık bari reklamını yapalım düşüncesiyle.Oradaki yolcular,çalışanlar,polisler kimin umrunda.Futbolcu podyumda yürüsünde gerisi önemli değil.
 • şener şen

  11 ay önce Şikayet Et bi de bu çıktı her önüne gelen polise direnir. terörist değiliz biz der. sözde vatanseverler
  Toplam beğeni
 • Ümit

  11 ay önce Şikayet Et Polis kadar taş düşsün başınıza. Gerçi siz haklısınız, oraya polisi gönderende suç.
  Toplam beğeni
 • kenan

  11 ay önce Şikayet Et seyircisi olmayan bir takıma bu kadar paralarla transfer yapılması düşündürücü,şahsen 5 bin tarftarı bile yok,şampiyonluk paylaşılcaksa insanlar kitleler halinde mutlu olcaksa büyükşehir bu işin neresinde fener,beşiktaş.galatasaray yada trbzon camiasına yakışır.futbol artık bir endtri buda seyirciyle olur.seyiricisi hiç olmayan bir kulub liğde,başakşehir
  Toplam beğeni
  • Türkiye

   11 ay önce Şikayet Et Abiciğim başakşehir kulübü devletin pilot bir kulübüdür ardanın gelmesi de bunun sebebidir
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.