Haber 7

Çukur'da sezon finali gibi bölüm! İki isim ayrıldı

Fenomen dizi Çukur'un dün yayınlanan bölümünde yaşanan olaylar izleyiciyi şoke etti. Karakuzuların Çukur'dan çıkması, iki önemli ismin aniden ölmesi gibi gelişmeler kafaları karıştırdı.
GİRİŞ 25.12.2018 10:29 Magazin
Metin Boyutu
Çukur'da sezon finali gibi bölüm! İki isim ayrıldı

Başrollerini Aras İynemli Bulur, Ekan Kolçak Kostendil ve Dilan Çiçek Deniz gibi isimlerin paylaştığı Çukur dizisi dün yayınlandığı bölümle heyecanları iki kat arttırdı. Yamaç'ın muhteşem planı Karakuzuları bitirdi. Bu arada Ersoy (Mehmet Yılmaz Ak) ve Lal Fındık (Ramin Nezir) gibi isimler diziye veda etti.

Vartolu intikamınıda Sadettin ve oğlunu da aldı. Koçovalılar tam mutlu oldu derken Yamaç'a gelen mesaj ve Cumali ile Vartolu'nun kavgası ile seyircinin kafası iyice karıştı. Aynı zamanda Çeto'nun Koçovalıların Çukur'a girmesini engellemek için kimden yardım aldığı merak edildi. Dizinin son sahnesinde ise Yamaç'ın vurulması kafaları tamamen karıştırdı. Peki hain kim ve neden yaptı? 

İŞTE SON SAHNE;

Yorumlar

6
 • AYŞE

  10 ay önce Şikayet Et Aras İynemli Bulur değil Aras Bulut İYNEMLİ
  Toplam beğeni
 • fikret yiğit

  10 ay önce Şikayet Et ben medet vurdu diye düşünüyorum ortadan kayboldu çünki bide bu çeto organ işine girdiği için medetinde organ nakli olması lazım onun için çeto medete bu konuda yardımcı olurum diye söz verdi meteti kandırdı diye düşünüyorum bakıcaz haftaya hayırlısı
  Toplam beğeni
 • sahin

  10 ay önce Şikayet Et aras ersoyun öldüğünü bilmiyordu. ersoydan mesaj geldi. ceto ise selimle bulustu. bütün plan yine selimde dönüyor
  Toplam beğeni
 • furkan

  10 ay önce Şikayet Et Tabi konu bulamayınca dizi sıkıcı oluyor sonundada böyle saçmalıyorlar.Bu dizileri fazla uzatmamak gerekiyor.Seyircinin arzu edeceği neticeyle finali yapmak gerekir.
  Toplam beğeni
 • ÇUKUR

  10 ay önce Şikayet Et Bence hain selimmmmmmmmmm
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.